Mobil

Samsung Max Play Store'da yayınlandı

Samsung, Android telefonlarda veri tasarrufu yapmanızı sağlayan Samsung Max uygulamasını bugün Play Store'da yayınladı.


Samsung, Android telefonlar için yeni bir uygulama ile karşımıza çıktı. Samsung Max adındaki bu uygulama, özellikle hücresel veri kullanarak internete girenlerin imdadına yetişiyor. Peki, Samsung Max neler sunuyor?

Veri tasarruf uygulaması olan Samsung Max, internetteki görsel ve videoları sıkıştırarak daha az veri tüketilmesini sağlıyor. Örneğin; 5 MB'lık bir görsel Samsung Max ile sıkıştırılarak 2 MB civarında oluyor.

Samsung Max'te yer alan Privacy Protector özelliği sayesinde ise, internette dolaşırken, zararlı sitelere karşı koruma sağlanıyor.

Samsung Max telefonunuzda yüklü olan uygulamaların internet erişimlerini takip ediyor, şüpheli bir durum olduğunda size haber veriyor.

Uygulama ayrıca, güvenli olmayan Wi-Fi ağlarına bağlandığınızda verilerinizi şifreyebiliyor. İzleyici engelleme ve DNS maskeleme özellikleri, mobil veya evinizin kablosuz ağından olsun web'e daha güvenli bir deneyim sağlıyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.