Mobil

Samsung Orb, Galaxy S4’e ne zaman sunulacak?

360 derece panoramik çekimler gerçekleştirecek Samsung Orb, sonraki güncellemede telefona sunulacak.

Samsung Orb, Galaxy S4’e ne zaman sunulacak?

Galaxy S4 oldukça etkileyici bir etkinlik ile resmiyete kavuşurken, telefonda yer alan teknik özelliklerin yanı sıra özellikle kamera cephesinde sunulan yazılım desteği dikkat çekiyor. Drama Shot, Eraser, Dual Camera, Shot & Sound ve Story Album söz konusu desteğin başında geliyor.

Galaxy S4 lansmanı öncesi telefon hakkında iddia edilen konulardan bir diğeri de Samsung Orb teknolojisiydi. Google’ın Android 4.2’de yer verdiği Photoshere ve LG’nin Optimus G Pro’da yer verdiği Panorama VR uygulamasıyla benzerli gösteren Samsung Orb, 30 derecelik panoramik çekimler sunuyor.
1363847338_1.jpg

Etkinlik esnasında özelliğin Galaxy S4’te yer almadığı belirtilirken, Samsung’un uygulamayı Android 5.0 ile Galaxy S4’e sunacağı belirtiliyor. Android 5.0, mayıs ayında düzenlenecek Google I/O etkinliğinde tanıtılacak. Nisan ayında birçok ülkede satışa sunulacağı bildirilen Galaxy S4’ün ise güncellemeye yaz döneminde kavuşacağı ön görülebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.