Mobil

Samsung popüler modeli için Android 10 güncellemesini yayınladı

Hali hazırda akıllı telefon sektörünün zirvesinde yer alan Samsung orta segmentteki popüler modeli için Android 10 güncellemesini yayınladı.

Samsung popüler modeli için Android 10 güncellemesini yayınladı

Son yıllarda en fazla telefon sevkiyatı gerçekleştiren şirket unvanını kimselere kaptırmayan Samsung, şu aralar orta seviyedeki cihazlara ağırlık vermiş durumda. Çin kökenli akıllı telefon üreticilerin global pazara açılmasıyla birlikte tahtını kaptırma sorunu ile yüzleşen Güney Koreli şirket, müşteri kitlesini genişletmenin yollarını arıyor.

Bu bağlamda orta segmente hitap eden pek çok uygun fiyatlı modeli peşi sıra satışa sunan Samsung, güncelleme tarafına da ağırlık verdi.

Samsung popüler modeli için Android 10 güncellemesini yayınladı

Güney Koreli teknoloji devi, müşterilerini memnun etmek adına özellikle orta segmentteki güncelleme aralığını sıklaştırdı.

Bu güncelleme rüzgarından faydalanan son model ise Galaxy M40 oldu. Samsung geçtiğimiz gün M40 için Android 10 güncellemesini yayınladı.

Samsung popüler modeli için Android 10 güncellemesini yayınladı - Resim : 1

Yaklaşık olarak 1.7GB büyüklüğünde olan güncelleme ilk olarak Hindistan’da kullanıma sunuldu. Muhtemelen güncellemede kritik bir hata çıkmazsa önümüzdeki günlerde tüm M40 kullanıcıları bu güncellemeyi alacaktır.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Galaxy M40 hali hazırda ülkemizde de 2.200 TL civarında fiyatlardan satılmakta. Telefonun özellikleri göz önüne alındığında ideal bir cihaz olduğu söylenebilir. Elbette bu fiyat seviyesinde hayli farklı modellerin olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Bakalım Samsung bu güncelleme rüzgarını ne kadar daha devam ettirecek? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Kenan çelik
Türkiyede de ithalatçı garantili bulabiliyosunuz Samsung türkiye garantili yok Samsung resmi satış distribütörü türkiye getirmiyo anca çakma garantili yani tek garantisi imeili bin kapanmaması
Cevapla
Mehmet yeğen
Web sitesi ucuz ama imza kaldırma 50 TL sadece ellerinde org com net var ismi başka yerden al imza ya ayrı para ver. Yetersiz personel tatil günleri nöbetçi yok. Siteyi alıyoruz güzel ama teknik servis yetersiz siteyi zaten satın almışım altındaki imzanın lingine ayrı para vermenin ne anlamı var bu benim görüşüm bunlar olmazsa çok daha iyi satış olur
Cevapla
OLGUNGUCLU
SAMSUN.A.50.MODELINE KESIN ANDIROID10..GUNCELLEMESI NEZAMAN VERILECEK CEWAPLAYINIZ.
Cevapla
Deniz
Cok yakinda
Ismail
Amk samsung dahası nında not 8 güncelleme vermedi daha samsung telefon almam.. 3 yıl olmadan tlfn çöpe edilirmi destek vermeden...
Cevapla
Kiracı Şevket
Güzel cihaz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.