Mobil

Samsung popüler modellerine Android 11 güncellemesi sunuyor!

Samsung, tepe modellerine Android 11 güncellemesi sunmaya devam ediyor. İşte detaylar!

Samsung popüler modellerine Android 11 güncellemesi sunuyor!

Akıllı telefon pazarının en önemli aktörlerinden birisi olan Samsung, Ocak ayına hazırlanıyor. Herkesin bildiği gibi şirketin gözü kulağı yeni amiral gemi modellerinde. Galaxy S21 serisi ile beraber tepe modellerindeki satış rakamlarını arttırmanın planlarını yapan Güney Kore merkezli teknoloji devi, bu sırada diğer telefonlarını da ihmal etmiyor. Güncelleme desteği anlamında kullanıcılarını üzmeyen markaların başında gelen Samsung, popüler modellerine Android 11 güncellemesi sunmaya devam ediyor.

Samsung popüler modellerine Android 11 güncellemesi sunuyor!

Herkesin bildiği gibi Samsung daha geçtiğimiz hafta Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra gibi cihazlarına Android 11 tabanlı OneUI 3 güncellemesini sunmuştu. OTA üzerinden bütün kullanıcıların erişimine sunulan yeni sürümle beraber kullanım anlamında pek çok yenilik telefonlara gelmişti.

Samsung popüler modellerine Android 11 güncellemesi sunuyor! - Resim : 1

Yapılan yeni bir açıklamaya göre başka modellere de bu güncellemenin geldiği müjdesi paylaşıldı. Buna göre kutularından Android 10 işletim sistemi ile beraber çıkan Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy 20 FE de Android 11 tabanlı OneUI 3 güncellemesini almış oldu.

2021 yılının ilk üç ayında dağıtımın hız kazanmasını beklediğimizi ifade etmiş olalım. Özellikle eski amiral gemi modelleri, 2021'in ilk çeyreği itibari ile Android 11 güncellemesini almış olacaklar. Tabii eski amiral gemi modellerinden kastımız Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 aileleri. Bunun dışındaki cihazların biraz daha beklemesi gerekebilir.

Yorumlar
Ali
Galaxy Note 4 e de bekliyorum.
Cevapla
💎G@kko💎
Gerçek 💎G@kko💎 olarak çok güzel bir telefon lakin pahalı cihazları var
Cevapla
👉Hakiki Gakko👈
Samsungun her modele küncelleme desteğin neyin yok nedem ağam.
Cevapla
💎G@kko💎
Samsungu güncelleme konusunda takdir edim
Cevapla
Aga
M20 daha android 11 alamıyor ne işine yaradı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.