Mobil

Samsung şimdi de Google için yonga seti üretecek

Teknoloji sektörünün önemli isimlerinden biri olan Google da Samsung’un kapısını çaldı. Samsung şimdi de Google için yonga seti üretecek.

Samsung şimdi de Google için yonga seti üretecek

Bilindiği üzere Samsung geniş bir ürün yelpazesine sahip. Güney Koreli teknoloji şirketi akıllı telefonlardan, televizyona, yonga setinden, bilgisayara, ssd depolamadan, katlanabilir ekranlara kadar geniş bir ürün portföyü üzerine çalışıyor.

Hal böyle olunca dünyanın 4 bir tarafındaki dev isimler de farklı ürün ihtiyaçları için Samsung’un kapısını çalıyor.

Hali hazırda Apple başta olmak üzere pek çok teknoloji şirketinin Samsung ile ekran üzerine bir ticaret yaptığını biliyoruz. Şu anda aklınıza gelecek pek çok akıllı telefon üreticisi, doğrudan ya da dolaylı olarak Samsung’la iletişim halinde diyebiliriz.

Samsung şimdi de Google için yonga seti üretecek

Bu firmalar arasına son katılan isim ise Google oldu. Ortaya çıkan son raporlara göre Samsung, Google için özel bir yonga seti üretecek. Bu yonga setinin hayli güçlü olacağı da sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Bilmediğimiz şey ise Google’ın bu yonga setini nerede kullanacağı. Bu çok güçlü bir akıllı telefon olabilir. Lakin düşük bir ihtimal. Genel kanı ise Google’ın yeni bir tablet ya da notebook geliştirdiği yönünde.

Sonuç olarak Google ve Samsung arasında yeni bir işbirliği başlamış durumda. Belki de Google da sonunda katlanabilir ekranlı yeni bir cihaz geliştirmeye karar vermiştir. Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Argun
Exynos 'un sonunda snapdragondan iyi olduğu anlaşılmaya başlandı. s20 ye bakın yurt dışında hep exynos satıyor. Ama bize halen snapdragon kakalıyorlar. Qualcom Snapdragon işlemciyi artık sadece çin üreticiler kullanacak exynos kalitedir. Exynos u halen s4 deki gibi sanan apple hayranlarına konuşmuyorum onlar anlayamazlar. Android özgürlüktür açık veri tabanı. Kısıtlama yoktur. Çin malı telefon alan arkadaşlara sözüm şu zaten xiaomi nin fiyatı çok yükseldi artık eskisi gibi değil. Samsung sony yada google 'ın kendi telefonunu alın kendini imaj sahibi sanan iphoneculara gülüyorum bu arada samsung S20 iphone 11i beşle çarpmış sonra dörte bölmüş 😁 samsung bu arada yeni ürettiği dynamic amoledi Applea satmayacakmış 🤣🤣 övdüğünüz kendinizi imaj sahibi sandığınız marka amoledi kullanamayacak😂
Cevapla
Şakircan
almayın....bakın nasıl inecek fiyatlar
Cevapla
aleyna baba
google fakir sanırım? apple'a gitsene samsung ile napacaksın?
Cevapla
R3COQ
Samsung isteklerini karşılayabildiği için olmasın...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.