Samsung Türkiye'deki popüler modelini güncelledi, hemen indirin

Samsung'un Exynos işlemcili Galaxy S23 FE modeli, Nisan 2024 tarihli güvenlik güncellemesini kullanıcılarına sundu.

Samsung Türkiye'deki popüler modelini güncelledi, hemen indirin

Galaxy S23 FE modeli, Exynos işlemcisine sahip ve Avrupa pazarında satılan versiyonuyla Nisan 2024 güvenlik güncellemesini almaya başladı. Samsung'un en yeni Galaxy S serisi telefonlarından biri olan Galaxy S23 FE'nin bu güncellemesi, diğer ülkelere de kısa sürede ulaşacak.

Güncellemenin yapı numarası S711BXXS2CXD1 olarak belirlenmiş ve kullanıcılar bu güncellemeyi telefon ayarlarından "Yazılım Güncelleme" bölümüne giderek "İndir ve Yükle" seçeneği üzerinden hava yoluyla indirebilirler.

Samsung Türkiye'deki popüler modelini güncelledi, hemen indirin

Güncellemeye ait tam yazılım, arşivlerimizde yer almakta ve Windows bilgisayar kullanarak S23 FE'nize yükleyebilirsiniz. Bu alternatif yöntem, en son yazılıma geçiş yapmanızı sağlar.

Galaxy S23 FE'nin aldığı bu son güncelleme, özellikle güvenlik iyileştirmelerine odaklanmış durumda ve cihazın güvenlik yama düzeyini 1 Nisan 2024 tarihine taşıyor. Bunun dışında herhangi bir yeni özellik veya performans iyileştirmesi beklemeyin. Eğer One UI 6.1 güncellemesi sonrasında herhangi bir sorun yaşıyorsanız, çözüm için bir sonraki güncellemenin gelmesini beklemeniz gerekecek.