Samsung uygun fiyatlı Galaxy M11 modelini tanıttı!

Güney Koreli teknoloji devi koronavirüs falan dinlemiyor. Samsung şimdi de uygun fiyatlı Galaxy M11 modelini tanıttı. İşte M11 özellikleri ve fiyatı.

Samsung uygun fiyatlı Galaxy M11 modelini tanıttı!

Akıllı telefon pazarının lider isimlerinden biri olan Samsung giriş segmentine hitap eden uygun fiyatlı modeller tanıtmaya devam ediyor.

Şu aralar tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına rağmen Samsung yeni modeller tanıtmaya ve satışa sunmaya devam ediyor. Elbette bunda Güney Kore hükümetinin koronavirüs salgınına karşı gösterdiği başarılı mücadelenin de payı çok büyük.

Samsung uygun fiyatlı Galaxy M11 modelini tanıttı!

Yeni tanıtılan Samsung M11 1.8 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli bir yonga setinden güç alıyor. Bu yonga setinin ismi tam olarak açıklanmış değil. Sistemini 3GB RAM ile destekleyen model 32GB’lık dahili depolama alanına sahip. RAM ve dahili depolama seçeneği göz önüne alındığında yonga setinin de büyük ihtimalle Snapdragon 450 olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung uygun fiyatlı Galaxy M11 modelini tanıttı! - Resim : 1

Arka tarafında 13MP’lik ana kamera bulunan telefonda 5MP’lik ultra geniş ve 2MP’lik derinlik kamerası da mevcut. Ön yüzde ise delikli ekran tasarımıyla birlikte gelen 8MP’lik selfie kamerası bulunuyor.

HD+ çözünürlükte 6.4 inçlik LCD ekranla gelen telefon 5000 mAh kapasitesine sahip ortalamanın üzerinde bir bataryadan besleniyor. Arka yüzde konumlandırılmış fiziksel parmak izi okuyucuyla gelen telefonun fiyatı ise henüz açıklanmış değil. Fakat genel kanı etiketin 150 doları aşmayacağı yönünde. Yine de bekleyip göreceğiz.