Samsung yapılmamışı yapıp efsaneyi yeniden canlandırıyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, daha önce pek başvurulmayan bir yönteme başvurarak eski telefonunu yeni bir yonga setiyle yeniden satışa sunuyor.

Samsung yapılmamışı yapıp efsaneyi yeniden canlandırıyor

Samsung'un Galaxy S21 FE modelini Hindistan'da tekrar piyasaya süreceği son dönemdeki raporlarla dile getiriliyor. Duyumu hatırlayacak olursak, Ocak 2022'de Samsung, Exynos 2100 yonga setiyle güçlendirilmiş Galaxy S21 FE modelini Hindistan pazarına sunmuştu. Son zamanlarda yayınlanan raporlara bakılırsa, marka şimdi S21 FE'yi Snapdragon 888 yonga setiyle birlikte sunmayı planlıyor. Resmi bir onay olmasa da, birçok kaynak bu konuda yeni bilgiler paylaşıyor. 91mobiles platformu cihazın fiyatını duyurmuşken, duyum hesabı Abhishek Yadav ise cihazın tanıtım görselini paylaşmış.

Hindistan'da faaliyet gösteren çevrimdışı perakendecilerden alınan bilgiler doğrultusunda, Galaxy S21 FE 5G modelinin fiyatının 49.999 INR ($609) olacağı belirtildi. Daha önceki versiyonu hatırlarsanız, orijinal Galaxy S21 FE modeli, piyasaya çıktığı sırada 54.999 INR ($670) fiyatla satışa sunuldu.

Samsung yapılmamışı yapıp efsaneyi yeniden canlandırıyor - Resim : 1

Samsung yapılmamışı yapıp efsaneyi yeniden canlandırıyor

Yadav tarafından paylaşılan tanıtım görseli, Galaxy S21 FE 5G'nin standart versiyonunun Snapdragon 888 yonga setiyle güçlendirileceğini gösteriyor. Ayrıca, görsel cihazın temel modelinin 256 GB depolama alanına sahip olacağını da belirtiyor.

Bunun yanı sıra, Galaxy S21 FE 5G modelinin Lacivert renkte olacağı biliniyor. Cihazın diğer renk seçeneklerini henüz bilmiyoruz. Snapdragon 888 yonga setine sahip olacak olan bu model, Exynos versiyonundan önemli ölçüde bir farklılık göstermeyebilir. Bu nedenle, cihazın 6.4 inç S-AMOLED FHD+ 120Hz ekran, 12 megapiksel ön kamera, 12 megapiksel (ana) + 12 megapiksel (ultra geniş) + 8 megapiksel (telefoto) üçlü kamera birimi, 8 GB RAM ve 25W hızlı şarj ve 15W kablosuz şarj desteği sunan 4.500mAh batarya gibi özelliklere sahip olacağı beklenebilir.