Samsung’da gözler bir sonraki büyük tanıtım organizasyonunda

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şimdilerde tüm dikkatini bir sonraki tanıtım organizasyonuna çevirmiş durumda.

Samsung’da gözler bir sonraki büyük tanıtım organizasyonunda

Galaxy S23 serisi daha iki ay önce piyasaya sürülmesine rağmen, söylenti dünyası Samsung'un gelecekteki amiral gemisi lansmanları konusunda insanları heyecanlandırmaya başladı.

Bu yıl, Samsung'un Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Tab S9 serisi, Galaxy Watch 6 ve büyük ihtimalle yeni kulaklıklarını piyasaya sürmesi bekleniyor. Üstelik şimdi, Koreli devin bir sonraki Unpacked etkinliğini Temmuz'un son haftasında düzenlemesi bekleniyor. Bu da, yukarıda listelenen bazı cihazların daha erken bir tanıtım yapabileceğini öngören önceki söylentilere uygundur.

Samsung genellikle her yılın ikinci büyük Unpacked etkinliğini Ağustos ayında düzenler. Bu yüzden Temmuz'da bir etkinlik düzenlemek bir sapma olacaktır, ancak yine de çok şaşırtıcı değil. Google'ın ilk katlanabilir telefonu Pixel Fold'un piyasaya çıkması ve katlanabilir akıllı telefon pazarının canlanmasıyla, Samsung'un rekabete çok fazla nefes alma alanı vermek istemeyeceği, aksi takdirde Galaxy Z Fold veya Galaxy Z Flip akıllı telefonlarını satın alabilecek potansiyel müşterileri kaybedebileceği düşünülüyor.

Samsung’da gözler bir sonraki büyük tanıtım organizasyonunda

Bu durum tamamen spekülatif olabilir ve açık konuşmak gerekirse, Temmuz'un son haftasında Unpacked etkinliğinin düzenlenmesi aslında çok erken sayılmaz çünkü bu sadece tarihi yaklaşık iki hafta öne çeker. Samsung genellikle haftanın ortasında yeni ürünleri duyurur, bu yüzden Temmuz 25-27 arasındaki herhangi bir zaman dilimi bu noktada güvenli bir tahmin olabilir.

Geleneksel olarak, biz kulislere kulak verir ve Samsung'un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği için planları ve bu etkinlikte duyurulacak ürünlerin muhtemel piyasaya çıkış zamanlamaları hakkında bilgi edindikçe okuyucularımızı güncelleriz.