Samsung'dan bir telefon daha

Gün içerisinde Galaxy Win modelini kullanıcıların beğenisine sunan Samsung, Galaxy Trend 2 ile uzak doğu pazarını hedef alacak.

Samsung'dan bir telefon daha

Mobil dünyasına sunduğu birçok seçenek ile geniş bir ürün yelpazesi oluşturan Samsung, gün içerisinde ilk olarak Galaxy Win adlı yeni telefonu resmiyet kavuşturdu. Çift SIM kart versiyonu da bulunan telefonun mayıs ayı içerisinde raflardaki yerini alması bekleniyor.
1365100116_trend-2.jpg

Güney Koreli üreticinin kullanıcılara sunduğu diğer telefonlar ise Galaxy Trend 2 ve çift SIM kart versiyonu oldu. 4-inç boyutunda 800 x 480p çözünürlüklü TFT ekrana sahip olduğu bildirilen telefonun güç birimini 1.2GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli işlemci oluşturuyor. RAM miktarı belirtilmeyen Galaxy Trend 2, arka bölümde 3MP çözünürlüklü kameraya sahip.

Android 4.1.2 Jelly Bean ile çalışan telefonda microSD kart desteği, Bluetooth 3.0 ve 1500 mAh bataryadiğer teknik özelliklerini oluşturuyor. Çift SIM kartlı versiyon teknik özellik ve tasarım noktasında benzer özellikler sergilerken, Çin pazarına yönelik olduğu iddia edilen telefonların çıkış tarihi ise henüz net değil.
1365100127_trend-duos-2.jpg