Mobil

Samsung'dan Galaxy Note 4 için yepyeni bir video

Güney Koreli üretici Galaxy Note serisindeki S-Pen'i ön plana çıkaran yeni bir video yayınladı.

Samsung'dan Galaxy Note 4 için yepyeni bir video

Galaxy Note 4’ün tanıtımına iki haftadan kısa bir süre kaldı. Samsung, yeni amiral gemisi telefon için tanıtımlarını sürdürüyor. Güney Koreli üretici bir kez daha Galaxy Note 4 ismini vermeden Galaxy Note serisindeki S-Pen kalemin yeteneklerine vurgu yaptı.

Galaxy Note serisini diğer telefonlar karşısında farklı ve üstün kılan özelliklerin başında S-Pen geliyor. Dijital çağa geçişle birlikte etkisini kaybeden el yazısının Galaxy Note serisiyle birlikte daha önem kazandığı bir gerçek.

Galaxy Note 4’te yer verilecek S-Pen ve işlevleri henüz bilinmiyor, ancak Samsung’un her Note serisinde bu özellikleri geliştirdiği dikkate alındığında, Galaxy Note 4’te Note 3’e oranla daha gelişmiş bir kalem ve yazılım desteği bizleri karşılayacak.

Videoda Galaxy Note 3 ön planda olsa da, kullanılan S-Pen yeteneklerin Galaxy Note 4 için olduğunu söyleyebiliriz. Videonun 1:12’inci saniyesine göz attığınızda Air Command menüsünün Galaxy Note 3’ten farklı olduğunu göreceksiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.