Mobil

Samsung’dan oyun kaydetme uygulaması: Game Recorder+

Samsung, mobil cihazlarda oynadığınız oyunları kaydetmenizi sağlayan Game Recorder+'ı Google Play'de kullanıma sundu.

Samsung’dan oyun kaydetme uygulaması: Game Recorder+

Günümüzde popüler oyunları kaydederek takipçileriyle internette paylaşan ve yıllık milyon dolarlar kazanan YouTuber’ları duymuşsunuzdur. Oyunseverler için gelir kaynağı olan bu durum şimdiye kadar sadece PC kullanıcıları tarafından yapılabiliyordu. Samsung'un yayınladığı uygulama ile artık oyun videoları mobil üzerinden de kayıt edilebilecek.

Samsung'un yeni uygulaması Game Recorder+ sayesinde artık mobil üzerinden oyunları kaydederek sosyal ağlarda paylaşabileceksiniz. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan uygulama, oyuna başlamadan önce kaydet tuşuna bastığınız anda oynadığınız oyunu kaydetmeye başlıyor. Sadece oyundaki sesin kayıt edildiği işlem sırasında telefonunuzun yavaşlamaması için uygulamaya Game Boost özelliği eklenmiş. Yani bu sayede uygulama cihazınızın RAM’ini optimize ederek kesintisiz bir oyun oynamanızı sağlayabiliyor.

1434636984_img20150618170821.jpg

Galaxy S6, Galaxy Edge, Galaxy S5, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3 ve Galaxy Note 4 cihazlarıyla uyumlu olan uygulamayı Google Play'den yükleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.