Mobil

Samsung'tan bambaşka bir fotoğraf makinesi Android'li Galaxy NX!

3G/ ve Wi-Fi bağlantısıyla Samsung GALAXY NX -Değiştirilebilir Lensli Fotoğraf Makinesi Türkiye’de satışa sunuluyor!

Samsung'tan bambaşka bir fotoğraf makinesi Android'li Galaxy NX!

Samsung tarafından geliştirilen ve alanında birçok ilke imza atan GALAXY NX fotoğraf makinesi, Ocak ayında Türkiye’de satışa sunuluyor. 3G Bağlantılı Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi (CSC) ile GALAXY NX, sınıfının en iyi optik performansıyla, en güncel bağlantı özellikleri veAndroid eko-sistem tabanlı uygulamaları tek cihazda bir araya getiriyor.

GALAXY NX, her görüntüyü anlatılmaya değer bir hikayeye dönüştürüyor. Sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde kullanıcılar, deneyimlerini anında paylaşılabilecekleri bir hikayeye dönüştürme fırsatını elde ediyor ve nerede olurlarsa olsunlar, çektikleri mükemmel renk ve olağanüstü detaylara sahip fotoğrafları istedikleri kişiyle paylaşabiliyorlar.

1388149816_galaxy-nx-8.jpg

GALAXY NX ile her şeyi, her yerden, anında paylaşın

3G teknolojisine sahip olan GALAXY NX, fotoğrafçılara her an bağlantıda kalma olanağı veriyor. GALAXY NX, kullanıcıların yaşadıkları heyecan verici deneyimleri anında ve olağanüstü bir kaliteyle sevdikleriyle paylaşabilmelerine olanak tanıyor.

Görsel haberleşme çağını yakalayan GALAXY NX’te bulunan Fotoğraf Tavsiyesi (Photo Suggest) sayesinde kullanıcılar, dünyanın dört bir yanındaki fotoğrafçıların çektikleri görüntülerden oluşan devasa bir kütüphaneye ulaşım sağlayabiliyor ve bulundukları yerde en unutulmaz fotoğraf karesini çekme fırsatı yakalıyor.

1388149882_galaxy-nx-6.jpg

GALAXY NX’de bulunan Fotoğraf Albümü (Story Album) sayesinde ise özel anlar tek bir dokunuşta bir dizi halinde görülebiliyor ve kullanıcılar unutulmayacak hatıraların tadını çıkarabiliyor; fotoğraflar yeniden çerçevelendirilip boyutlandırılabiliyor. Ayrıca diğer cihazlarda da görüntülenebilen ve paylaşılabilen dijital albümler de oluşturulabiliyor.

Telefonunuzu “akıllı” yapan işletim sistemi ile fotoğraf deneyiminizi zenginleştirin

GALAXY NX’te bulunan Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi sayesinde ise kullanıcılar, Android uygulama marketi ortamından yapacakları seçimler ile GALAXY NX'i kişisel tercihlere göre ayarlayabiliyor; göz alıcı fotoğraflar ya da videolar çekmekle kalmayıp montaj yapabiliyor; özel efektler ekleyebiliyor ya da aile ve arkadaşlar ile bağlantıda olabiliyor.

GALAXY NX, geniş özellik yelpazesi ile fotoğrafçılara, özgün bakışlarını çektikleri görüntüye yansıtabilme imkanı sunuyor. 31 farklı Akıllı Mod (Smart Mode) sayesinde kullanıcılar, bulundukları çevre için en uygun ayarları seçebiliyor ya da yeni ve sanatsal görüntüler yakalayabiliyor.

1388149992_galaxy-nx-1.jpg

Çoklu Pozlama (Multi Exposure) ile iki farklı kareleri birleştirilebiliyor, böylece farklı görüntüler elde edilebiliyor. (Animated Photo) özelliği, 5 saniyeye kadar ardışık çekilen fotoğrafları birbirine bağlıyor ve hareketli bir GIF dosyasına dönüştürülebiliyor. Gerçeğe daha yakın görüntüler Sesli Çekim (Sound & Shot) sayesinde kaydediliyor; görüntü kaydedilirken çevredeki sesler ile insan sesleri beraber alınıyor; bu sayede, kaydedilen anlar olduğu gibi görüntüleniyor. Kişisel tercihlerinize göre ayar yapabilmenizi sağlayan Fotoğraf Makinesi Stüdyosu (Camera Studio), en sık kullanılan uygulamaları ya da makine modlarını kolayca ayarlamanızı ve fotoğrafların her seferinde tam olarak istenildiği gibi çekilmesini sağlıyor.

Her zaman çarpıcı fotoğraflar

GALAXY NX’e sahip olan kullanıcılar hayatın hızlı akışı içerisinde tek bir anı bile kaçırmıyor. Gelişmiş Hibrit Otomatik Netleme (AF) Sistemi doğru faz ve kontrastı belirliyor, bu sayede parlak ve canlı çekimler yapılabiliyor; 1/6000 saniye pozlandırma hızı ve saniyede 8,6 kare (fps) fotoğraf kayıt hızıyla, görüntüleri, anında olduğu gibi kaydetmenizi sağlıyor.

Sınıfının en iyi çözünürlüğü ve çeşitli değiştirilebilir lenslere sahip olan GALAXY NX, her an her yerde fotoğrafları en üstün görüntü kalitesinde çekebiliyor. Az ışıklı ortamlarda bile en parlak ve detaylı görüntüler 20.3MP APS-C Sensör sayesinde yakalanırken, DRIMe IV Görüntü Sinyal İşlemcisi (DRIMe IV Image Signal Processor) ise günümüz fotoğrafçılarının talep ettiği hız ve keskinliği sağlıyor.

1388150007_galaxy-nx-4.jpg

GALAXY NX, değiştirilebilir lens seçeneklerinin sunduğu esneklik sayesinde senaryo ne olursa olsun yaratıcı unsurları fotoğrafçının ellerine bırakıyor. Hareketli nesne fotoğraflarında seri odaklanmayı sağlayan sabit odaklı (pancake) lenslerden, ultra geniş balık gözü ve zum lenslere kadar sunduğu geniş seçeneği ile kullanıcılara hikayelerini farklı tarzda anlatmalarını sağlıyor. True 3D Creator özelliği ise gerçekçiliği pekiştiriyor; GALAXY NX, bu özelliği sayesinde Samsung'un 2D ve 3D seçenekleri olan 45mm lensiyle 3D videolar ve fotoğraflar çekebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.