Mobil

Samsung’tan bir Android 10 güncellemesi daha!

Samsung şu aralar orta segmentteki pek çok modelini Android 10’a yükseltmekle meşgul. Zira Güney Koreli şirket bugün orta segmentteki iki model için de Android 10 güncellemesi yayınladı.

Samsung’tan bir Android 10 güncellemesi daha!

Akıllı telefon pazarındaki rekabetin kızışması her zaman olduğu gibi yine kullanıcıya yaradı. Normal şartlarda müşteri memnuniyetini çok fazla önemsemeyen isimler bile artık, kullanıcı kaybı yaşamamak için politika değiştirmiş durumda.

Şu aralar Android tarafındaki pek çok isim güncellemeler söz konusu olduğunda daha hızlı çalışmalara imza atıyor. Nitekim bunlardan birisi de Samsung.

Samsung’tan bir Android 10 güncellemesi daha!

Güney Koreli şirket özellikle Android 9 güncellemesinde çok yavaş davranmıştı. Fakat aynı durum Android 10 için geçerli olmadı. İlk etapta üst segment modelleri için Android 10’u yayınlayan Samsung, şu aralar da orta segment modellerine yoğunlaştı.

Geçtiğimiz ay Galaxy A70 için Android 10 güncellemesi yayınlayan Samsung kısa bir süre sonra bu güncellemeyi geri çekmişti. Nitekim bu güncelleme geçtiğimiz gün itibariyle tekrardan yayınlandı. Muhtemelen 1 hafta içerisinde tüm A70 modelleri Android 10’a yükseltilmiş olacaktır.

Bugün ise Galaxy A71 için Android 10 güncellemesi kullanıma sunuldu. A707FDDU2BTC2 ismiyle yayınlanan güncelleme yaklaşık olarak 2GB boyuta sahip. Şimdilik yalnızca Hindistan’da yayınlanan bu güncelleme Şubat 2020 güvenlik paketini de içeriyor.

Samsung büyük ihtimalle güncellemede sıkıntı olmaması halinde diğer bölgeler için de izinleri açacaktır.

Yorumlar
Soner
Note 8 kullanıcılarını yok saymayın
Cevapla
Elmar
Samsung A50s 'e geldi Android 10
Cevapla
Serkan özdemir
Galaxy A7(2018) android 10 güncellemesi alacakmı ,alacaksa ne zaman
Cevapla
Elmar
Alacak
💠Gakko💠
Eski tad tuz yok güncelleme gelse nolucu depremler virüsler savaşlar inanın etkili insanım diyen herkesi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.