Mobil

Samsung'tan Londra 2012 Predictor uygulaması!

Samsung, Londra 2012 Predictor uygulaması Facebook'taki arkadaşlarınızla beraber sizin için çok eğlenceli olacak.


Samsung, gerçekten bu yılki Londra Olimpiyat Oyunları ile büyük çıkış yapıyor.  Şirket Londra 2012 için resmi telefonu olarak Galaxy S3'e sahip olmasının yanı sıra, telefonu otel odası anahtarı olarak ve birkaç özellikle daha kullanıma sundu. Ayrıca telefonun tasarımına Birleşik Krallık bayrağı ile dekorasyon yapan Samsung, Olimpiyat Buddy özelliği ile birlikte Chaton uygulamasını güncelledi.

Hepsi bu kadar da değil gibi görünüyor. Samsung şimdi de yeni bir Olimpiyat temalı uygulama çıkardı. 2012 Londra Predictor olarak adlandırılan bu uygulama ile Facebook'taki arkadaşlarınıza karşı erişim sağlayarak Olimpiyat yarışlarının kazananlarını tahmin ettiğiniz eğlenceli bir oyun oynuyorsunuz.

1343547830_03-samsung-london-2012-predictor.jpg

Uygulama size en iyi tahmini kimin yaptığını bildiriyor ve oyunun ne zaman bittiğini bildirmek için Olimpiyat zamanlayıcısını güncel tutuyor. Bu uygulamayı Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu uygulama Android 2.2 ve üstü çalışan çoğu cihazlar için kullanılabilir

1343547858_unnamed-1.jpg

Uygulamayı buradan Google Play'e giderek indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.