Mobil

Samsung'tan ülkelere özel Galaxy S III

Samsung Galaxy S III'ü ülkelere özel piyasaya sürüyor. Bakın gerekçesi neymiş?

Samsung'tan ülkelere özel Galaxy S III

Samsung, geçtiğimiz günlerde tanıttığı ve bu ayın sonunda piyasaya sürmeye hazırlandığı Galaxy S III'ü farklı ülkelere farklı seçeneklerle satışa sunmayı planlıyor. Samsung Galaxy S III'ün dünya genelinde satışa sunulacak modelinde 1,4 GHz dört çekirdekli Exynos işlemci ve 1 GB RAM özellikleri bulunacak.

1337274059_samsung-galaxy-siii.jpg

Galaxy S III'ün Amerika'da sunulacak özel modelinde ise 4G LTE bağlantı desteği özelliği olacak. Galaxy S III'ün Japonya'da piyasaya sürülecek kullanıcılarına yönelik modelinde ise, 1 GB RAM yerine 2 GB RAM kullanılacak. Japonya'da telefon şebeke operatörlerinden NTT Docomo üzerinden satışa sunulacak. Bu modelde ise diğer ülkelerde sunulan Samsung'un 4 çekirdekli Exynos işlemcisi yerine Snapdragon S4 işlemcisi kullanılacak. Samsung Japonya'ya özel bu uygulamasını, Snapdragon S4 işlemcisinin Docomo operatörleriyle uyumlu olmasını gerekçe olarak gösterdi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.