Mobil

Samsung'tan uygun fiyatlı 5G akıllı telefon geliyor!

Samsung'un önümüzdeki yıl en uygun fiyatlı 5G akıllı telefonunu piyasaya sürmesi bekleniyor.

Samsung'tan uygun fiyatlı 5G akıllı telefon geliyor!

Apple'ın iPhone 12 ailesi dünyanın en popüler 5G telefon serisi haline geldi. Samsung'un ise bu durum hakkında çalışmaları olduğu düşünülüyor.

Şirketin önümüzdeki yıl en uygun fiyatlı 5G akıllı telefonu piyasaya süreceği söyleniyor. 

Samsung'tan uygun fiyatlı 5G akıllı telefon geliyor!

Bu yıl tanıtılan ilk orta-alt seviye 5G akıllı telefon olan Galaxy A51 5G'nin ardından Samsung, daha düşük maliyetli bir 5G akıllı telefon üretmeyi hedefliyor. Bu durumun Çinli üreticilerin düşük maliyetli telefonlarıyla rekabet edebilmek için olduğu düşünülüyor. Huawei, Xiaomi, Oppo ve Vivo gibi Çinli üreticiler 100-200 dolar aralığında çok sayıda 5G akıllı telefon piyasaya sürdü.

Samsung ise 5G akıllı telefon yelpazesini genişletmeye kararlı gibi gözüküyor. Şirket önümüzdeki yıl Galaxy A22 5G modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni model hakkında ortaya atılan iddialara göre, bu cihaz yaklaşık 181 dolara (yaklaşık 1387 TL + vergiler) satışa çıkacak. Bu fiyatıyla bugüne kadar gelmiş en ucuz 5G akıllı telefonları arasında yerini alıyor. 

Samsung'tan uygun fiyatlı 5G akıllı telefon geliyor! - Resim : 1

Samsung'un diğer firmaların 5G akıllı telefonlarıyla rekabet edebilmek için böyle bir yönteme başvuracağı iddia ediliyor. Galaxy A22 5G'nin şimdilik herhangi bir özellik belirtilmedi ancak, bu fiyatlara ulaşabilmek için MediaTek Dİmensity 700 serisi yonga seti veya Qualcomm'un 6 serisinden bir işlemci kullanacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar
Osman
Samsung s21 almak dusunyorum biraz ucin 2499tl a51 benziyor a51 biraz palı shimdi arkadaş olarak 4telefon almak istiyorum s22 üçüz olsa teknosa bakalım ne zaman satışa çıksa alajas😉iyi günler kolay gelsin admin abi
Cevapla
Teknomen
Samsung ülkede exynoss işlemci satarsa ülkenin çoğu snprdgn iemcili telefon kullanır oda Xiaomi de uygun fiyatlı var. Sağolsun aracılar onu da ayar çekip fırsata çevirdiler, fırsatçılık lanet geldi ülkede
Cevapla
Rifki
Madem dünyada 5g li telefonlar yaygınlaşacak, 4,5 G li telefonların fiyatlarını ucuz yapsinlar yada indirim olsun şahsen 5Gli telefon almam şuan için. 3-4 yıl daha eski telefona devam Fiyatlar çok uygun olsa amiral gemisi telefonlar alınırda tabii gariban nerde görülmüş sevindigi
Cevapla
💎G@kko💎
Geçende dediğim gibi besgeyi uzmanlar sağlıklı bulmi, tam anlamıyla sistem oturana kadeg beşgeli cihaz kullanmam
Cevapla
Power
Sen kullanmasan da havada 5G sinyali olacağı için geçmiş olsun. Bu arada ben kullanırım
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.