Galaxy Buds Pro temel özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Galaxy Buds Pro'nun önümüzdeki ay Galaxy S21 ailesiyle birlikte satışa sunulması bekleniyor.

Galaxy Buds Pro temel özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Samsung'un Galaxy S21 serisinin tanıtılmasına az bir süre kalması meraklılarını  heyecanlandırmaya yetiyor. Galaxy S21 ailesiyle birlikte Galaxy Buds Pro'nun da tanıtılması bekleniyor. 

Bugüne kadar Samsung'un yeni nesil kulaklıkları hakkında birçok sızıntı bilgi geldi. Yakın zaman önceyse Galaxy Buds Pro'nun detaylı özellikleri ve fiyat bilgisi sızdırıldı.

Galaxy Buds Pro temel özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Samsung Galaxy Buds Pro, aktif gürültü engellemenin yanı sıra 3B ses desteğiyle birlikte geliyor. Aşağıdaki menüde de görüldüğü gibi sol taraftaki ANC ve sağ taraftaki Ambient modu arasında kolaylıkla geçiş yapılabiliyor. Ayrıca Galaxy Buds Pro sesinizi otomatik olarak algılar ve medya ses seviyenizi düşürebilir ve ortam modunu otomatik olarak ayarlayabilir. Ek olarak 3B ses özelliği, yerleşik jiroskop aracılığıyla ses çıkışını hareketinize göre ayarlar. 

Galaxy Buds Pro temel özellikleri ve fiyatı sızdırıldı! - Resim : 1

Ayrıca kulaklığın uygulamasında bas arttırma, netlik ve tiz yükseltme seçeneklerine de sahip oluyorsunuz. Samsung, Buds Pro'daki her kulaklıktaki dokunmatik kontrol sensörlerini ayrı ayrı kişiselleştirme seçeneği de sunuyor. Kulaklıklarınızı kaybettiğiniz taktirdeyse Samsung'un SmartThings uygulamasıyla kulaklıkları bulmanıza yardımcı olan bir özellik de bulunuyor. 

Samsung Galaxy Buds Pro fiyatı

Ortaya atılan iddialara göre, Buds Pro Avrupa'da siyah, gümüş ve beyaz renk seçenekleriyle 229 eurodan (yaklaşık 2143 + vergiler) raflarda yerini bulması bekleniyor. Ayrıca kulaklıkların önümüzdeki ay Galaxy S21 serisiyle birlikte satışa sunulması bekleniyor.