Mobil

Samsung'un katlanabilir akıllı telefonu böyle olacak!

Daha önce sizlere, Samsung’un “Project Valley” ya da “Project V” diye adlandırılan bir proje ile katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalıştığını ve ilk katlanabilir akıllı telefonu 2016 Ocak ayında tanıtacağı haberini vermiştik

Samsung'un katlanabilir akıllı telefonu böyle olacak!

Daha önce sizlere, Samsung’un “Project Valley” ya da “Project V” diye adlandırılan bir proje ile katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalıştığını ve ilk katlanabilir akıllı telefonu 2016 Ocak ayında tanıtacağı haberini vermiştik. Şimdi de şirketin bu eşsiz tasarıma sahip katlanabilen telefonuna ait aldığı patentin şema görüntüleri geldi.

1442326105_project-valley.jpg

Yayınlanan patent görüntülerine göre Samsung katlanabilir ekranı uygulamak için yeni bir "menteşe sistemi" geliştirdi. Bu menteşe sistemi telefonun katlanmasına yardımcı olacak.

Telefonun, Snapdragon 820 işlemci, 3GB RAM, çıkarılabilir pil ve SD kart gibi özelliklere sahip olacağı iddia ediliyor. Aşağıda sızdırılan şemayı inceleyebilirsiniz.

1442398921_foldable-smartphone-patent-and-concept-by-samsung.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.