Mobil

Samsung'un katlanabilir telefonu videoda ortaya çıktı

Samsung'un kısa süre sonra tanıtması beklenen katlanabilir cep telefonu ilk kez videoda görüntülendi.

Samsung'un katlanabilir telefonu videoda ortaya çıktı

2019'a damgasını vuracak olan bir teknoloji olan katlanabilir telefonlar cephesinde her geçen gün yeni bir haber geliyor. İspanya'da düzenlenecek dünyanın en büyük cep telefonu fuarı olan MWC 2019 öncesinde katlanabilir telefon haberleri gelmeye devam ediyor. Bu firmalardan biri de Samsung.

Samsung'un katlanabilir telefonu videoda ortaya çıktı

Markanın 20 Şubat'ta ABD'nin San Francisco şehrinde düzenleyeceği etkinlik öncesinde Samsung Vietnam tarafından yayınlanan ve sonra kaldırılan videoda katlanabilir telefon net bir şekilde görünüyor. Ayrıca videoda henüz duyurulmayan farklı Samsung ürünleri (telefon ve tablet gibi) ve telefona takılarak kullanılan ultrason cihazı ile AR teknolojisi ile oynanan bir oyundan parçalar görülüyor.

Her zaman olduğu gibi 'yanlışlıkla' sızdırılan bu videoda katlanabilir telefonun dışı görülürken iç kısmı tam olarak görüntülenmiyor. XDA Developers tarafından paylaşılan videoda futuristik bir dünya tasvir ediliyor. Samsung'un 20 Şubat'ta düzenleyeceği etkinlikte S10 ailesiyle beraber katlanabilir telefonu duyurması da bekleniyor.

İşte Samsung'un katlanabilir ekranlı telefonu ve diğer teknolojilerini tanıtan video:

Bu yıl Samsung dışında Xiaomi, Huawei, LG gibi markaların da katlanabilir telefon modellerini piyasaya sürmesi bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.