Samsung’un uygun fiyatlı modelinin özellikleri sızdırıldı!

Samsung yeni akıllı telefonu için startı verdi. İşte uygun fiyatlı olması beklenen modelin özelliklerine dair önemli detaylar.

Samsung’un uygun fiyatlı modelinin özellikleri sızdırıldı!

Güney Kore merkezli teknoloji devi olan Samsung, bütçe dostu modellerine bir yenisini daha ekliyor. Galaxy A13 isminde olacak olan bu yeni telefonun özellikleri şimdiden sızdırıldı bile. Biz de bu haberimizde telefonun özelliklerine deyinmiş olacağız. Haydi daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Samsung’un uygun fiyatlı modelinin özellikleri sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarının en önemli aktörlerinden birisi olan Samsung, bütçe dostu modelini sahneye çıkarmaya hazırlanıyor. Galaxy A13 ismindeki telefon, gücünü Exynos 850 yonga setinden alacak. 4 GB RAM ile gelmesini beklediğimiz cihaz, 128 GB dahili depolama alanıyla beraber satışa sunulacak. Pil tarafında 5.000 mAh’lik bir bataryaya sahip olan Galaxy A13, 15W hızlı şarj ile destekleniyor olacak.

6.6 inç LCD ekran paneline sahip olacak modelin 90 Hz tazeleme oranı ile iyi bir deneyim vadettiğini de söylemek lazım. Üç farklı renk ile satışa sunulması beklenen cihaz, 48MP+8MP+2MP+2MP arka kamera sistemlerine sahip olacak gibi duruyor. Modelin ön kısımdaki selfie kamerası hakkında ise henüz herhangi bir bilgiye sahip değiliz.

Galaxy A13 çok yüksek ihtimalle ülkemizde de satışa çıkacak. Ancak fiyatı noktasında yine sızdırılan bir bilgi yok. Yine de telefonun nispeten uygun fiyatlı olacağını söylemek mümkün. Bakalım telefon ülkemizde nasıl bir satış performansı sunacak? Bekleyip göreceğiz.