Mobil

Samsung'un yeni katlanabilir telefon konsepti ortaya çıktı

Samsung tarafından paylaşılan bir konsept videosunda markanın bir sonraki katlanabilir ekranlı telefonu olabilecek bir tasarım gösteriliyor.

Samsung'un yeni katlanabilir telefon konsepti ortaya çıktı

Samsung, katlanabilir ekranlı ilk cep telefonu modeli Fold ile büyük bir hayal kırıklığı oluşturmuşken yeni nesil katlanabilir telefon konseptleri ile ilgili bir video yayımladı. Video markanın geliştiriciler konferansında görücüye çıktı.

Samsung'un yeni katlanabilir telefonu ortaya çıktı

Galaxy Fold'un yaralarını henüz saramayan marka şimdi de ortadan katlanabilir ekranlı yeni telefon konseptini tanıttı. Şimdilik konsept olan bu telefon modelinde ekran ortadan ikiye katlanıyor. Güçlülüğü ve sağlamlığı tartışmalı olan yeni tasarımın hayata geçip geçmeyeceği bilinmiyor.

Halen kullanımda olan ortadan ikiye yatay olarak katlanan Fold'dan farklı olarak enlemesine katlanan bu ekran konsepti daha gerçekçi görünüyor. Bu tasarımın ürün haline geçip geçmeyeceği ise şimdilik belirsiz.İşte Samsung'un yeni telefon konseptinin videosu:

Siz bu tasarımı nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Ak66
Fiyati gene 2000 euro civarinda olursa tasarim güzel olsa nolur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.