Mobil

Selfie severler için en iyi 5 uygulama

Selfie çekim için en iyi mobil uygulamalar. Android ve iOS için!


İyi bir selfie çekim için üç madde vardır: İyi bir kamera, fotojenik bir model ve güzel bir selfie uygulaması. Ancak üçüncü unsur için en iyi selfie uygulamasını bulmak gerekiyor. Uygulama mağazaları içinde fotoğraf düzenleme uygulaması oldukça fazla ve bu uygulamaların içinden en iyilerini seçmek oldukça zor.

Sizlere bu haberimizde, fotoğraf uygulamaları arasında kaybolmadan bulabileceğiniz en iyi beş selfie uygulamasından bahsedeceğiz.  Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda bu uygulamaları inceleyebilirsiniz.

1. Facetune (Android, iOS)

Facetune selfie meraklılarına ileri derecede rötuş özellikleri sunuyor. Diş beyazlatmak ve parlatmak, cildinizi yumuşatmak, gözünüzün altında koyu halkaları gidermek, göz rengini değiştirmek, yüz yapısını (çene kemikleri, yanaklar, burun, vb) yeniden şekillendirmek, saçınızı düzenlemek, sanal makyaj uygulamak, arka planlar, özel filtreler, efektler eklemek ve sosyal ağlarda herkesle sonucu paylaşabilmek gibi özelliklere sahip.

 1436625488_facetune-android-ios.jpg


2. Retrica (Android, iOS)

Retrica gerçek sanatsal ifadeler ile selfie fotoğraflarınıza renk katar. Selfie görüntü almadan önce bir çırpıda 100'den fazla filtreler ile fotoğraflarınızı güzelleştirerek önizleme sağlar.

1436625524_retrica-for-tablet.jpg

3. Aviary Photo Editor (Android, iOS)

Aviary güçlü bir fotoğraf editörü uygulaması ve metin ekleyerek tek dokunuşla otomatik geliştirme, güzel fotoğraf efektleri ve çerçeveler, eğlenceli çıkartmalar, renk dengesi ve çizim, programları kırpma gibi özellikler içeriyor.  Ayrıca kırmızı göz düzeltme, lekeleri çıkarmak ve dişleri beyazlatmak gibi kozmetik araçları mevcut.

1436625599_photo-editor-by-aviary-android-ios.jpg

4. Perfect365 (Android, iOS)

Perfect365 kötü cilt veya kötü makyajlı zamanlarınızda selfie görüntü alırken hızlı ve doğal görünümlü rötuşlar sağlar. Uygulamada gözler, yanaklar ve dudaklar için yeni renkler oluşturacak 20'den fazla güçlü güzelleştirme özellikleri var.

1436625625_perfect365-android-ios.jpg

5. Photo Wonder (Android, iOS)

Photof Wonder çekim sırasında gerçek zamanlı efektleri sağlar ve güzel fotoğraflar almanıza olanak tanır. Fotoğraflarınızı kırpıp, döndürebilir ve istediğiniz gibi parlaklık, kontrast ve doygunluk sağlayabilirsiniz. Güzelleştirme seçenekleri ile yüzünüzde cilt tonu, yüz cilası, akne kaldırma, göz genişleme ve zayıflama gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz: Android | iOS

1436625652_photo-wonder-android-amp-ios.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.