Mobil

Sesli arama için en iyi 5 uygulama

Wi-Fi araması yapabileğiniz en iyi 5 uygulama

Sesli arama için en iyi 5 uygulama

Wi-Fi aramaları sistemler kabarık faturalara ve pahalı operatörlere tepki olarak doğdu. Ülkeler arası konuşmalardan günlük hayata çok kolay ve ucuz bir şekilde arama yapmanıza olanak sağlayan uygulamalardır. Google Play'de bugün, Wi-Fi araması yapabileceğiniz bir çok uygulama var. Sizler için kullanımı kolay ve en popüler olanlarını seçtik:

Google Voice

Google Voice telefonlar için olduğu kadar tabletler için de çok kullanışlı bir uygulama. Mesajlarınızla, sesli mesajlarlarla, cevapsız aramalarınızla ve kişilerinizle senkronize olabilen uygulamayı telefon araması gibi kullanabiliyorsunuz. Tek ihtiyacınız olan Wi-Fi bağlantısı.

1359617775_triogooglevoice.jpg
Buradan indirin.Fring

Fring uygulamasının güzel özelliklerinden biri, dünyanın neresinde olursa olsun diğer Fring kullanıcılarını dilediğiniz gibi arayabilmeniz. Normal aramaların dışında bir çok Android telefonun sunduğu ön kamera sayesinde görüntülü konuşma imkanınız oluyor.

1359617800_triofring.jpg
Buradan indirin.Tango

Tango sosyal ağlarla da bağlantılı Wi-Fi bağlantılı uygulamalardan biridir. Sesli ve görüntülü konuşmanın yanında ses ve video gönderimleinde de başarılı bir deneyim sunar. Uygulamanın bazı özellikleri Android 4.0 ve üzeri sürüm gerektiriyor.

1359617815_tango.jpgBuradan indirin.Skype

Wi-Fi aramalarının en büyük ismi Skype Android telefonlarda da başı çekiyor. Sadece Android üzerinden Skype'ın indirilme rakamı 100 milyonu aşmış durumda. Masaüstü versiyonuyla basit kullanımını koruyor.

1359617827_skypetablet1.jpg
Buradan indirin.KakaoTalk

Wi-Fi arama uygulamalarına benzer özelliklerde gelen KakaoTalk diğerleri kadar popüler değil. Diğerlerinden farkı ise olaya biraz daha eğlence katması diyebiliriz. Video aramaları da kaliteli kullanım sunmaktadır.

1359617838_kakaotalk.jpg
Buradan indirin.


Yorumlar
Misafir
Aynen viber de olmaliydi burda. Ama ben pek hazzetmiyorum acikcasi viberden.
Cevapla
yuri
wi_fi demissiniz ama gsm den aldigimiz net olmuyor mu bunun için, hiç denemedim bu programları da
Cevapla
uğur
programlardan üçünü kullandım ve şuan skype kullanıyorum, Ayrıca listeye Viber'ı eklememişsiniz ki viber kalite yönünden bu listede olmalıydı, Yuri arkadaşım elbette 3g ile de görüşme yapabiliyorsun ama heryerde wifi kadar verim alamayabilirsin, sesli görüşmeler paketini pek yemezler ama video görüşmeleri oldukça veri harcar, bu yüzden video görüşmelerini 3g ile yapmanı tavsiye etmem ki zaten görüntü bakımından kablosuz kadar net bağlantı sağlamaz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.