Mobil

Sihirli ekran ve alüminyum yapı Moto X’de!

Moto X sağlam bir ekran ve yapı sunacak.

Sihirli ekran ve alüminyum yapı Moto X’de!

Motorola ve Google iş birliğinden bu yana en büyük proje Moto X olacak. Moto X’ten önce Motorola’nın amiral gemileri arasında Droid Razr Maxx serisi bulunuyordu. Özellikle bataryalarının çok geniş kullanım sunmasıyla ünlü olan telefonlardan sonra yeni amiral geminin de iyi bir batarya sunacağı tahmin ediliyor.

1374958832_moto-x-dlte.jpg

Öte yandan son günlerde her yerde Moto X haberleri var ve sızıntı/söylentiler ara vermeden yayılmaya devam ediyor. FCC onayından da geçen Moto X’in yakın zamanda geleceği kesin ancak ne zaman tanıtılacağı konusunda hala net bilgi bulunmuyor.

1374958843_moto-x-magic-glass.jpg

Basın görüntüleri, Kamera uygulamaları ve benchmark testlerinden sonra şimdi de materyal yapısı hakkında söylemler geldi.

1374958852_moto-x-insides.jpg

Magic Glass olarak adlandırılan sağlam bir ekran teknolojisinin Moto X’e eşlik edeceği belirtiliyor. Ayrıca alüminyum yapıda gelmesi bekleniyor. Son olarak kesin olmamakla birlikte 1 Ağustos’ta yapılacak bir etkinlikle cihazın tanıtılacağı belirtiliyor.

Yorumlar
Misafir
kayik gibi telefon. su da yuzebilen ilk telefon bu olacak.
Cevapla
Erhan
Olm ne kadar mutlu olmuşsunuz lan yanlış yazıldığını görünce... Bunu düzgün bir üslûp ile de belirtebilirdiniz, alaycı bir şekilde belirtmeye gerek yoktu... (sonradan yazılan yorumlar için) Burdan gelip her türlü teknolojik bilgiyi alıyorsunuz, ama yanlışı görünce affetmiyorsunuz demek? Bunun adı nankörlüktür...
Cevapla
Misafir
adamsın misafir
Cevapla
Misafir
Affetmezlerrrr :) (Bakalım düzeltilecek mi)
Cevapla
Misafir
alüminyum olarak yazılır
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.