Mobil

Sizler için seçtiğimiz Android uygulamaları

Haftada bir yayınlayacağımız haftanını uygulamalarında bu hafta 3 tane uygulamamız yer alıyor!

Sizler için seçtiğimiz Android uygulamaları

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Android işletim sistemi Google Play Store'da sayısının net şekilde bilinmediği çoklukta uygulama yer alıyor. Kullanıcılar ve geliştiricilerin aktif olarak kullandığı Google Play Store üzerinden sizler için seçtiğimiz uygulamaları haftada bir sizler için seçip yayınlayacağız!

1334750703_unnamed.pngİlk uygulamamız: FTP Serverler arasında en iyi uygulamalar arasında yer alan  FastFTP programı olacak. En hızlı ve en küçük boyuttaki ftp server uygulaması. Kullandıktan sonra hatalar için geri bildirim yaparak geliştiriciye yardımcı olabilirsiniz.

Google Play Store'dan ücretsiz bir şekilde indirmek için tıklayınız: Google Play Store - FastFTP

---
1334750793_unnamed.pngİkinci uygulamamız:
Para birimi çevirici, Currency Converter 150'den fazla para birimleri için yeni döviz kurlarını toplu halde çekerek çeviri yapan, kullanımı kolay mali bir uygulamadır.

Uygulamamızı hemen ücretsiz bir şekilde indirip denemek isterseniz: Google Play Store -
Currency Converter


--
1334750870_85.pngÜçüncü uygulamamız: Önceki günlerde günün android uygulaması bölümünde bir değişik versiyonunu tanıttığımız
Şehirler Arası Mesafe uygulamasıdır.

Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirip hemen denemek isterseniz: Google Play Store - Şehirler Arası Mesafe

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.