Mobil

Skyfire ekibinden iOS' a yeni bir uygulama

Skyfire, iOS platformu için flash videoları oynatabilen yeni bir video uygulaması yayınlandı.


iPhone ve iPad kullanıcılarının en çok rahatsız olduğu konuların başında gelen Flash Video sorununa Skyfire ekibinden güzel bir çözüm geldi.

Bildiğiniz gibi Skyfire' ın iOS sürümünü kullanarak web sitelerindeki Flash' ları oyanatabiliyorsunuz. Fakat VideoQ adı verilen yeni uygulama Skyfire tarayıcından bağımsız çalışıyor ve sadece Flash Video' ları izleyebilmenizi sağlıyor. Yani yeni uygulama tamamen Flash Player odaklı olarak geliştirilmiş.

1311935501_skyfirevideoqdetay2.jpg

Skyfire, iOS kullanıcılarının çoğunluğunun Safari internet tarayıcısını kullandığını düşünüyor ki, en önemli özelliğini bağımsız bir uygulama olarak sunuyor. Uygulama kısaca video bağlantılarını e-posta, kopyalama panosu veya Safari ile yüklenecek bir bookmark aracıyla uygulama aktarma ve Flash videolarını sonra dan izlemek üzere sıraya koyma imkanını sunuyor.

1311935478_skyfirevideoqdetay1.jpg

Ayrıca VideoQ uygulamasında Haberler, Spor, Teknoloji, Komedi, Çocuklar ve Hayvanlar gibi kanallarda bulunuyor. Çok izlenen videolar ise "HOT" adı verilen bölümde listeleniyor.

Skyfire ekibinin bu mükemmel uygulaması 1.99 dolara satılıyor ve hem iPhone hemde iPad için arayüzleri bulunuyor. Uygulama şuan için Türkiye App Store' da yer almıyor ama kısa zamanda gelmesi bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.