Mobil

Skype beta, Windows Phone yayınlandı!

Windows Phone platformu için Skype beta yayınlandı.

Skype beta, Windows Phone yayınlandı!

Uzun zamandır beklenen ve bir süredir geliştiriliyor olarak bildiğimiz Windows Phone platformu için uyarlanan Skype beta sürümü yayımlandı. Skype'ın blogunda yapılan açıklamaya göre Ana sürüm Nisan ayı içerisinde kullanıcılarla buluşacak. Beta sürümü için genel bir tanıtım yapan Skype kullanıcılara yeni Skype'ı görücüye sundu.

1330358235_skype-for-windows-phone-beta.jpg

Bildiğimiz sabit skype özellikleri harici bir özellik içermeyen Skype ile
3G, 4G ve de Wi-Fi kullanarak rahatlıkla sohbet edebilir, güzel bir ortam oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bünyesinde bulunan uygulama aracılığı ile mobil ve sabit hatlara da arama yapılabiliyor.

1330358287_nokia-microsoft.jpg

Microsoft gelecek uygulamanın en iyi performansı gösterdiği telefonların şaşmayacağımız gibi NOKİA olduğunu belirtti. Nokia akıllı telefon ailesine yeni katılan telefonlarda yani, Lumia Serilerinde, HTC Titan, HTC Radar ve Samsung Focus ile S modellerinde çalışıyor.

1330358299_microsoft-skype-630x339.jpg

Microsoft işletim sistemlerinde kullandığı metro arayüzü bu uygulamaya da yansımış, tasarım bakımından oldukça dikkat çekiyor. Skype yetkilileri bu sadece bir beta sürümü, bunda olan özellikler gelecekte neler olacaklarından sadece bir önizleme sürümüdür. Geliştiricilerden Rick Osterloh ise bunun daha başlangıç olduğunu ve uygulamanın her geçen gün daha iyi hale geleceğini söyledi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.