Mobil

Snapchat animasyonlu Selfie ve yeni özellikleri ile güncellendi!

Snapchat'e Selfie çekimleriniz de yüzünüze uygulayabileceğiniz değişik animasyonlardan oluşan Lenses özelliği geldi.

Snapchat animasyonlu Selfie ve yeni özellikleri ile güncellendi!

Özellikle genç nesil tarafından kullanılan mesajlaşma uygulaması Snapchat, son güncelleme ile birlikte birçok yeni yeteneğe kavuştu. Bu özellikler arasında kullanıcıları memnun edebilecek “animasyonlu Selfie” çekme imkanı sağlayan ‘Lenses’ özelliği yer alıyor.

Lenses, yüz tanıma algoritmaları ile çalışıyor. Ekrana yüzünüze basılı tuttuğunuzda yüzünüz algılanıyor ve ardından animasyonlu videolar çekebiliyorsunuz. Animasyonlar ise oldukça ilgi çekici ve şimdilik sadece 7 adet bulunuyor. Bu animasyonların zamanla daha da artacağı belirtiliyor.

1442433464_img20150916225518.jpg

Snapchat yazılımının yeni sürümünde karşımıza çıkan “Arkadaş Emoji”leri de açıklığa kavuşmuş durumda. Ayarlar sekmesine tıklayarak yer alan özellikler sayesinde arkadaşlarınızı etiketleyebiliyorsunuz.

Ayrıca uygulamaya gelen yenilikler arasında Snapchat'teki tecrübe skorunuza göre ödül veren "Başarılar" sistemi bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.