Mobil

Snapseed ile fotoğraflarınızı profesyonel şekilde düzenleyin!

Android'li cihazlarınızda bulunması gereken mükemmel fotoğraf düzenleme uyygulaması.

Snapseed ile fotoğraflarınızı profesyonel şekilde düzenleyin!

Snapseed hem masaüstü hem de mobil platformlar için geliştirilmiş bir fotoğraf düzenleme ve efekt uygulaması. Fotoğraf filtreleme konusunda Black&White, Vintage, Grunge ve Drama gibi filtre seçenekleri bulunuyor. Çerçeve seçeneğinde de birçok alternatif bulunan Snapseed’te bulanıklaştırma yani tilt shift seçeneği gayet kullanışlı. Düzenleme yapılacak fotoğraflar için birçok uzantıyı destekleyen uygulama, işlem yapılan fotoğrafları anında sosyal ağlarda paylaşabiliyor. Uygulamanın fotoğraflar üzerinde yapacağımız değişikliklerde mesela, Parlaklık, Konsant gibi seçeneklerde ekranın üzerine basılı tutarak aşağı ve yukarı kaydırarak seçebileceğimiz gibi parlaklık ve konsant değişimlerini yine ekrana basılı tutarak sağa ve sola kaydırmak şartıyla sağladığı kolaylık ve haz mükemmel denilecek nitelikte.

1383252856_img20131031212253.jpg

Eğer işlediğiniz fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız Snapseed ile çok basit. Fotoğraflarınızı Facebook, Twitter, Google + gibi sosyal ağlarda zahmetsizce paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazdır seçeneğiyle yazıcınızda yazdırabilir ve mutlu anlarınızı ölümsüz kılabilirsiniz. Snapseed Android uygulaması ile  cihazınızdaki fotoğrafları dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Son güncelleme ile HDR Scape özelliği de eklenmiş durumda.

Türkçe dil desteğinin olmaması üzücü bir durum ama kısa sürede arayüzüne alışacağınız uygulama ile fotoğraflarınıza profesyonel kameralardan çekilmiş izlenimi verebilirsiniz. Android 4.0 ve üzeri sürümlerin desteklediği, Snapseed uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza indirerek hemen denemeye başlayabilirsiniz.

Uygulamayı yüklemek için alttaki Google Play bağlantısını kullanabilirsiniz.- Google Play Store-Snapseed

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.