Mobil

Şok iddia: Apple yalnızca iki iPhone modelini piyasaya sürebilir!

Apple'ın iPhone 12 modellerini ne zaman tanıtacağı yönündeki iddialar dur durak bilmiyor. Şimdi ise bunlara bir yenisi daha eklendi.

Şok iddia: Apple yalnızca iki iPhone modelini piyasaya sürebilir!

Teknoloji dünyası şu anda iPhone 12 ailesine yoğunlaşmış durumda. Zira herkesin bildiği gibi ABD merkezli akıllı telefon üreticisi her yılın Eylül ayında yeni amiral gemi modellerini tanıtıyor. Ancak bu sene durum biraz farklı. 2019'un sonundan itibaren hayatımıza giren ve yaşamın tüm noktalarını olumsuz anlamda etkileyen koronavirüs pandemisi, bu geleneği sonlandırabilir. Üretim anlamında tüm dünyada bir problem yaşandığı zaten bilinen bir gerçek ve Apple da bundan nasibini alıyor.

Şok iddia: Apple yalnızca iki iPhone modelini piyasaya sürebilir! - Resim : 1

Şok iddia: Apple yalnızca iki iPhone modelini piyasaya sürebilir!

Son zamanlarda ortaya atılan iddialar ise Apple'ın iPhone 12 ailesini zamanında tanıtamayacağı yönünde idi. Tedarikçi şirketlerin açıklamaları ve telefonun üretimi için bazı gerekli parçaları tedarik edilememesi de iddiaları güçlendiriyor. Ancak bugün yepyeni bir söylenti ortaya çıktı. Buna göre Apple, ailenin bütün üyelerini bir anda görücüye çıkarmayacak ve yalnızca iki telefonunu zamanında satışa sunacak. Geriye kalan modeller için ise biraz daha beklememiz gerekebilir.

Peki ama Apple bu adımı gerçekten de atarsa iPhone 12 ailesinden hangi cihazlar tanıtılacak ve hangileri es geçilecek? Bu noktada ise şirketin ilk olarak 5.4 inçlik modeli piyasaya sürmesi bekleniyor. 5.4 inçlik ekran boyutundan da anlayabileceğimiz üzere söz konusu cihazın iPhone 12 olma ihtimali bir hayli yüksek. Diğer telefonun ekran boyutu hakkında verilen detay ise 6.1 inçlik bir ekrana sahip olması. Bakalım gerçekten de Apple yalnızca iki model mi piyasaya sürecek? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
İnsan
Yalannnnnnnnnnnnnnnnn
Cevapla
Emmi
Yegen bende çözdüm
Cevapla
Len diyor
şikayetçiyim oajsjdn
Cevapla
💠Gakk@💠
Apilin en hoş yönü az Cihaz çıkarti değer kaybetmi
Cevapla
X Artık Biliniyor
Daldaki saksağan al ver diline yattı balık oldu budur mu bilinmez ama dediki gidilmez herşey boş
Yüç
bu güncelleme dediğiniz de sanki telefona yeni özellik ekliyor he. Para tuzaklarıyla birbirinizi avutuyorsunuz
Dayı
Öyle tabi lan. Samsung gibi 50 model çıkarıp 2 senede amiral gemisine güncellemeyi kesmiyor
A0ple dusmani
Dogru soz...
helal
helal len
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.