Mobil

Apple iPhone XR benzeri bir model üretebilir!

Apple hakkındaki iddialara bir yenisi daha eklendi. Bu seferki iddiaya göre ise Apple, iPhone XR benzeri bir model üretmek için çalışmalara başladı.

Apple iPhone XR benzeri bir model üretebilir!

Akıllı telefon dünyasının en önemli temsilcilerinden birisi olan Apple, iPhone 12 ailesine yoğunlaşmış durumda. Şirketin şu andaki tek derdi daha fazla geç kalmadan bu modelleri görücüye çıkarabilmek. Daha önce pek çok defa iddia edildiği gibi iPhone 12'lerin tanıtımının ertelendiği şu günlerde yüksek sesle dillendiriliyor. Apple cephesinden herhangi bir açıklamanın gelmemesi ve ABD menşeli şirketin tedarikçilerinin söylemleri bu iddiaları gün geçtikçe daha da güçlendiriyor. Bu yoğunluk arasında bambaşka bir haber gündeme bomba gibi düştü. Buna göre Apple, daha uygun fiyatlı bir başka iPhone modeli daha üretebilir.

Apple iPhone XR benzeri bir model üretebilir! - Resim : 1

Apple iPhone XR benzeri bir model üretebilir!

Hatırlanacağı üzere Apple geçtiğimiz yıllarda nispeten uygun fiyatlı olarak lanse ettiği iPhone XR modelini piyasaya sürmüştü. Söz konusu cihaz, dünyanın en çok satan telefonlarının başında gelmiş ve büyük ilgi görmüştü.

Hala fazlasıyla beğeni toplayan iPhone XR, ülkemizde de büyük bir kullanıcı kitlesine sahip diyebiliriz. Bu başarının bir tekrarını daha yaşamak isteyen Apple yetkilileri ise konuşulanlara göre henüz amiral gemi modelleri görücüye çıkmadan daha uygun fiyatlı bir model için çalışmalara başladı bile.

Söylentilere göre Apple, 2021 yılının ilk çeyreğinde amaç itibari ile iPhone XR benzeri bir telefon üretecek ve piyasaya sürecek. Bu cihazın ismi hakkında henüz bir detay yer almasa da iPhone 12s olabileceği kulislerde konuşuluyor. Bakalım ABD merkezli teknoloji devi ilerleyen zamanlarda gerçekten de böyle bir adım atacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
💠Gakk@💠
Apilin az model üretmesi eyi bir strateji
Cevapla
X Artık Biliniyor
Parti kur oy verelim lem Gakkkoooo :)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.