Mobil

Sony, akıllı telefonlarını bu etkinlikte tanıtacak!

Sony, IFA 2012 öncesi özel etkinlik düzenliyor.


CES, MWC ve IFA gibi elektronik fuarlarda yeni trendler ürünlerini açıklıyorlar. Ancak son zamanlarda büyük üreticiler bazı stratejileri değiştirdi. Samsung, Sony ve Asus bütün dikkatlerin kendi ürünlerinin üzerinde olmasını sağlamak için kendileri özel etkinlikler düzenlemeye başladılar.

Samsung'un Mayıs ayında yaptığı etkinlik hiç şüphesiz CES ve MWC fuarından daha popüler oldu. Şimdi Sony de Samsung'un yolundan gidiyor ve Berlin'de basın toplantısı ve stand açıklamasına benzer bir şey yapmaya çalışıyor.

1343269984_sony-event.jpg

Japonya merkezli teknoloji devi bu konuda henüz bir duyuru yapmadı ama davetiye göndermeye başladı. Sony, Berlin'de düzenlenecek olan IFA 2012'den iki gün önce bir etkinlik gerçekleştirecek. Burada Sony'nin tanıtacağı cihazlarla basın mensupları inceleme ve vakit geçirme fırsatı bulacak.

Sony ilk davetini GSM Arena sitesine gönderdi. Site davetiyenin görüntüsünü yayınladı ancak davetiyede etkinliğin içeriği hakkında bir bilgi verilmemiş. Ama davetiyenin ilk GSM Arena gibi bir web sitesine gönderilmesi gerçeği, bir veya birkaç yeni Android akıllı telefon göreceğimizin açık bir göstergesidir.

1343270006_sony-2012-launch-schedule.jpg

Biz basın toplantısında resmi olarak hangi telefonların açıklanacağını bilmiyoruz ancak LT26ii modelin etkinlikte tanıtılması kesin görünüyor. Diğer sızan yeni akıllı telefonların bu etkinlikte ona eşlik etmesini bekliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.