Mobil

Sony Ericsson Xperia 10 güncellendi

Sony' nin göz bebeği Xperia 10, Android 2.3.3 Gingerbread sürümüne yükseltildi.


Sony, büyük umutlarla piyasaya sürdüğü akıllı telefon piyasasındaki amiral gemisi Xperia 10 için Android 2.3.3 sürüm güncellemesi resmi olarak yayınladı.

Daha önce Sony tarafından Ağustos ayında çıkacağı söylenen güncelleme, bir süpriz ile söylenen tarihten önce yayınlandı.

Xperia 10, yeni güncelleme ile Xperia Arc' taki tüm özellikleri kazanacak. Güncelleme ile gelen en önemli özellik ise eski versiyonları desteklemeyen uygulamalara erişim sağlaması. Buna en büyük örnek Abode Flash Player. Artık yeni güncelleme ile telefonunuza Flash Player yükleyebileceksiniz.

1311771996_xperia10detay.jpg

Yeni günceleme ile gelen özellikler bu kadarla sınırlı değil. Android 2.3.3 telefonunuza getirdikleri kısaca şöyle; Multimedya, rehber ve takvim uygulamalarında Facebook bütünleşmesi, Cihazınızı Wi-Fi Hotspot oluşturarak kablosuz modem haline getirip interneti diğer cihazlarla paylaşma, Ekolayzır'a sahip yeni Müzik Oynatıcı, Wi-Fi Hotspot dışında USB ile de telefonunuzun internetini bilgisayarla paylaşma, Fotoğraf Widget uygulaması, yeni uygulama sıralama özelliği sayesinde uygulamaları dilediğiniz şekilde sıralama özellikleri yer alıyor.

Sony, bu yeni güncelleme ile Xperia 10' u ayakta tutmaya devam etmek istiyor. Fakat söylenenlere göre Xperia 10 için yayınlanan son güncelleme. Şuan için güncelleme cihazınıza uyarı olarak gelmeyecektir ve el ile yükleme yapılamıyor. Sadece Sony Ericsson' un PC Companion yazılımı ile yükleyebilirsiniz.

Güncelleme ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Yorumlar
Misafir
eline sağlık ustaaa
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.