Mobil

Sony Xperia XA2 Ultra ve Xperia L2 sızdırıldı (Video)

Sony Xperia XA2 Ultra ve Xperia L2'nin 3D render video görüntüleri yayınlandı.


Xperia L1 geçen yıl Japon telefon üreticisi tarafından başlatılan en ucuz Sony akıllı telefonlardan biridir. Şubat ayında Mobile World Congress (MWC) 2017'de tanıtılan Xperia L1, bu yıl muhtemelen aynı zamanda yeni versiyonu ile gelecek. 

Resmi eskizlere ve ölçümlere dayanan bir dizi 3D görüntü, son zamanlarda online olarak yayınlandı. Ayrıca Xperia L2, Malezya düzenleyici kurum tarafından onaylandı, bu nedenle telefonun var olduğu ve çok yakında duyurulacağı şüphesiz. Aynı zamanda tasarım açısından da dikkat çekici olan Xperia L2, önceki modele kıyasla çok fazla değişiklik getirmiyor. Yaklaşan akıllı telefonla ilgili en iyi şey, özelliklerin ciddi şekilde yükseltilmesidir.

  Örneğin, Xperia L2'nin yalnızca 2GB RAM içeren önceki modelin aksine 4GB RAM ile birleşen sekiz çekirdekli bir Qualcomm Snapdragon 630 işlemci paketi ile geleceği söyleniyor . 

Sony Xperia L2, Android Nougat ile kutudan çıkacak gibi görünüyor ancak, telefon resmi hale gelene kadar bu hala değişebilir. Ayrıca Xperia L2, büyük olasılıkla HD (720p) çözünürlüklü, büyük bir 5,5 inçlik ekrana sahip. 

Xperia L2 9.8mm'de oldukça kalın bir akıllı telefon olacak. Ancak telefonun geri kalan ölçümleri 149.9x78.4mm.

 Xperia L2'nin yanısıra, Xperia XA2'nin de CAD şemasına göre düzenlenmiş render görüntülerinin yer aldığı video yayınlandı, Render görüntülere göre, Sony Xperia XA2 Ultra öncekine kıyasla birkaç milimetre daha kısa olacak ve 162.5 x 80.0 x 9.5mm ölçüsünde olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.