Mobil

Sony Xperia M4 Aqua ve M4 Aqua Dual'de ön yüklü bir çok uygulamayı kaldırmanız mümkün!

Sony Xperia M4 Aqua ve M4 Aqua Dual için yayınlanan güncelleme daha özgür bellek alanı için önceden yüklü uygulamaları kaldırmanıza izin veriyor.


Sony, 8GB depolama alanına sahip Xperia M4 Aqua ve Xperia M4 Aqua Dual kullanıcıları için şaşırtıcı bir özellik getiren yeni bir güncellemesi yayınladı. Söz konusu güncelleme önceden yüklenmiş uygulamaları kaldırmanıza imkan sunuyor.

Sony Xperia M4 Aqua modeli için 26.1.A.2.167 ve Xperia M4 Aqua Dual modeli için 26.1.B.2.147 yapı numarası ile yayınlanan en son yazılım güncellemesi ile aşağıdaki uygulamaları kaldırabileceksiniz.

Books
CloudPrint
FaceLock
GoogleTTS
Google Keep
Google Newsstand
Google News & Weather
Google Play Games
PlusOne
TalkBack

Yazılım güncellemesi operatörlere veya ülkeye bağlı olarak farklı zamanlarda yayınlandığını göz önüne aldığımızda yeni güncellemenin  cihazınıza uyarı olarak ne zaman düşür bilemiyoruz. Beklemek istemiyorsanız Sony Xperia M4 Aqua ve, Sony Xperia M4 Aqua Dual için yeni yazılım sürümünü indirip kurabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.