Mobil

Sony Xperia T, Jelly Bean güncellemesi alıyor

Jelly Bean ile performans artışı sağlanacak.

Sony Xperia T, Jelly Bean güncellemesi alıyor

Bir süre önce Jelly Bean takvimini açıklayan Sony, Xperia T/TX/V modelleri için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini şubat ayı içerisinde yayınlayacağını bildirmişti. Ancak son gelişmelere baktığımızda Sony’nin geride bıraktığımız yıl IFA etkinliğinde tanıttığı ve en önemli cihazı olarak tanıttığı Xperia T için güncellemenin yıl başında sunulacağı iddia edildi. Kısa süre önce uzak doğulu bazı ülkelerde güncellemenin başladığı da bildirilmişti.
1356391961_gsmarena001.jpg

Jelly Bean sonrası telefon, Project Butter kapsamında oldukça akıcı, pürüzsüz ve hızlı bir arabirime kavuşacak. Yine Google’ın dijital asistan hizmeti Google Now yenilikler arasında yer alacak.

Küçük çaplı hataların giderilmesi, kamera noktasında sağlanacak gelişmeler ve performans artışı sağlanacak gelişmeler olacaktır.

Yorumlar
Misafir
Smartphone kelimesini akıllı telefon olarak türkçeleştiren yurdum insanı Jelly Bean sözünü neden jelibon olarak çevirmez acaba. Türkçe kelimesi yerine de Turqche yazabilirsiniz. Daha bir teknolojik olur diye düşünüyorum.
Cevapla
nb
Yazılara takılmak yerine konunun özünü anlasak yeter. Hep eleştiri görüyorum da haberin dahq iyisini yapın sizi takip edelim görelim... Xperia s'e de gelir galiba
Cevapla
Misafir
sabırsızlıkla bekliyorum... şuan da gayet memnunum ama ne gibi farklar olacak bekleyip göreceğiz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.