Mobil

Sony, yeni Xperia telefonların tanıtımı için uygulama yayınladı

Sony, yeni Xperia telefonların tanıtımını canlı izletmek için Google Play Store'da uygulama yayınladı.


Sony'nin CES 2018 basın konferansına çok kısa bir süre kaldı ve Japon devi, tüketicilerin ürünleriyle ilgili en kısa sürede haberdar olmalarını istiyor. Google Play Store'da, yıl boyunca Sony'nin farklı etkinliklerinde tanıttığı en yeni bilgileri size sunan yeni bir mobil uygulaması artık indirilebilir.

CES'in dışında, Sony, SXSW ve IFA'da olduğu gibi en son çıkan ürünlerin duyurularıyla ilgili en son haberlere erişim vaat ediyor. Mobile World Congress (MWC) hakkında bir söz yok, ancak Sony Mobile'ın en istikrarlı varlığı her yıl Barselona'da gerçekleştiğinden bunun bir hata olması muhtemel. 


Ayrıca, Sony Events uygulaması, bu büyük teknoloji etkinliklerine katılamayanlara şirketin standının sanal turlarını sunacak olan 360 derecelik video sahnesinin arkasında özellere erişim vaat ediyor. 

Sony Events, CES veya MWC'de bulunanlar için, gösteriler başladığında duyurulan en yeni ürünleri bulabilecekleri şirketin stand görüntüsünü sunuyor. En yeni ürün duyurularını olabildiğince çabuk almak istiyorsanız uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.