Mobil

Galaxy S9+'ın ekran koruyucusu Galaxy S8+ ile yanyana!

Samsung'un merakla tanıtması beklenen Galaxy S9+'ın sızdırılan ekran koruyucusu, Galaxy S8+'ın ekran koruyucusu ile yanyana!


Yıllar geçtikçe akıllı telefonların ekran çerçeveleri daha da incelmeye devam ediyor. Samsung, geçtiğimiz yıl oldukça incelttiği Galaxy S8 modellerinin çerçevelerini bu yıl tanıtacağı Galaxy S9 modellerinde daha da azaltacak gibi görünüyor.

Yeni sızdırılan ekran koruyucunun Galaxy S8+ ekran koruyucu ile yanyana karşılaştırması, Galaxy S8 + ve Galaxy S9 + arasında çok fazla fark göstermese de, bir parça incelik gözden kaçmıyor.

 

Galaxy S9+’ın alt çerçevesi biraz daha küçük görünüyor, bu nedenle yeni telefon bir milimetre kadar kısa olabilir. Ancak yükseklik çok fazla önemli değil. Çünkü 18.5:9 ekranı zaten telefonu oldukça uzun yapmıştı ve bir milimetrelik fark bu kadar önemli değil.

Yan çerçeve ile ilgili yapılacak çok şey yok, zaten yeteri kadar incedirler. Samsung Galaxy S9+ akıllı telefonu arka tarafından çift kamera ile standart modele göre biraz farklı olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.