Mobil

Sony'nin 3 yeni telefonu Amerika'da satışa çıkıyor!

Sony Xperia Amerika'ya bomba gibi geliyor!

Sony'nin 3 yeni telefonu Amerika'da satışa çıkıyor!

Sony Xperia Acro S, dual ve Xperia Advance Amerika marketinde raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Firma Amerika'daki yüksek teknoloji çizgisini baştan sona yeniden oluşturuyor. Telefonların özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Sony Xperia Acro S: Firmanın en iyi telefonlarından biri Acro S olacak. 4.3" HD ekran, Bravia Engine, 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci, Adreno 220 GPU, 1 GB RAM ve 16 GB dahili hafızaya sahip olacak. Sony Xperia Acro S Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile gelecek.

1345038901_xperia-acro-tipo-advance-us-sony.jpg

Sony Xpera Advance: Xperia Advane aslında Xperia Go'nun Amerika versiyonu diyebiliriz. Android 2.3 Gingerbread işletim sistemiyle gelen telefon 3.5" HVGA ekran, 1GHz çift çekirdekli işlemci, 512 MB RAM ve 8GB dahili hafızaya sahip olacak. IP67 sertifikası bulunan telefon suya diğer telefonlardan daha dayanıklı olacak. Bu telefondaki tek hayal kırıklığı düşük ekran çözünürlüğü diyebiliriz.

1345039821_xperia-acro-s-message-share.png

Sony Xperia Tipo: Android 4.0 ile gelen bu telefon 3.2" HVGA ekran, 800 MHz tek çekirdekli işlemci, 512 MB RAM ve 2.5GB dahili hafızaya sahip olacak. Aralarında en düşük teknolojiye sahip telefon Xperia Tipo. Xperia Tipo'yu diğerlerinden ayıran ise çift SIM kart ile çalışabilmesidir.

Xperia Acro oldukça heyecan verici görünüyor. Firma Amerika satışları için web sitesinde "çok yakında" ifadesini kullanmış. Öyle görünüyor Amerika'daki Xperia hayranlarının çok beklemesine gerek kalmayacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.