Mobil

Sony'nin IFA 2014'te Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact'ı tanıtacağı kesinleşti!

1 yıl içinde 3. amiral gemisi geliyor!


5 Eylül ve 10 Eylül tarihleri ​​arasında Berlin'deyapılacak olan IFA 2014 fuarında üreticilerin yeni telefonlarını görücüye çıkartması bekleniyor. Snapdragon 805'in piyasaya sunulmasıyla birlikte şu andaki tüm telefonların eski nesil olacağının altını çizelim.

Sony'nin telefonları konusunda herkes herşeyi söylesede Japon kalitesi ve Japon işçiliği Xperia ürünlerinde en çok öne çıkan özelliktir. Xperia Z'nin TFT ekranının büyük eleştirler almasından sonra firma hemen Xperia Z1'i hazırlamıştı. Bu telefonda Snapdragon 801 yonga setine kurban gitmiş ve Xperia Z2 ile güncellenmişti. Bu gün gelinen noktada ise Qualcomm üreticilere yeni nesil yonga seti Snapdragon 805'i yollamış bulunuyor. bundan dolayı tüm üreticilerde 2014 model telefon alan kullancılarını "aptal" durumuna düşürmeden yeni bir telefon üretme derdinde. 

Sony'nin IFA 2014'te Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact'ı tanıtması bekleniyor. Söylentiye göre firma Z3 Compact'ta Snapdragon 801AC versiyonunu, Xperia Z3'te ise Snapdragon 805 yonga setini kullanmaya hazırlanıyor.

Vodafone Almanya'nın reklam belgelerinde ortaya çıkan Xperia Z3 ve Xperia Z3Compact'ın IFA'da tanıtılmasına ise kesin gözüyle bakılıyor. Tüm üreticilerin bu durumu kullanıcılarına nasıl anlatacağını ise en az sizin kadar merak etmekteyiz. Ayrıntılar geldikçe siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.

1404854974_gsmarena001.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.