Mobil

Spotify otomatik kapatma özelliği Android'e geldi!

Müzik platformu Spotify'da yer alan otomatik kapatma özelliği artık Android cihazlarda da kullanılabilecek.


Birçok kullanıcı uyurken müzik dinliyor ve bu durum gece sonunda telefonun pil seviyesinin çabuk tükenmesine yol açıyor. Spotify'ın otomatik kapatma özelliği ise bu sorunu çözüme kavuşturmak için iyi bir seçenek. Kullanıcılar tarafından oldukça sevilen bu özellik nihayet Android cihazlara da geliyor. 

Spotify otomatik kapatma özelliği Android'e geldi!

Söz konusu özellikle beraber müziğin ne kadar süre çalacağını belirleyebiliyorsunuz 
5, 10, 15, 30, 45 ve 60 dakika gibi seçenekler sonunda dinlediğiniz şarkılar seçtiğiniz sürenin ardından sonlandırılıyor. Bununla beraber parça bitiminden sonra duraklatma yapabiliyorsunuz.

Android cihaza sahip çoğu Spotify kullanıcısı bu özelliğe erişebiliyor.

Eğer bir Android cihazınız varsa ve Spotify kullanıyorsanız şarkının ekranına giriş yapıp sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklayarak otomatik kapatma özelliğini aktif edebilirsiniz. 

Buna ek olarak günümüzün en çok kullanılan çevrimiçi müzik platformu Spotify, ilk donanımsal ürününü kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Araçlar için bir akıllı asistan geliştiren şirket, sesle kontrol edilebilen akıllı araç asistanını yakında test etmeye başlayacak.

Spotify yakında test etmeye başlayacak olduğu, sesle kontrol edilebilen akıllı araç asistanı ile birlikte, insanların araba kullanırken Spotify’ı nasıl dinlediklerini öğrenmeyi planlıyor. Test kullanımı dahilinde bazı Spotify Premium kullanıcıları cihaza ücretsiz sahip olabilecek.


 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.