Mobil

Spotify Party ile kendi partinizin DJ'i olun!

Arkadaşlarınızı parti için davet ettiniz ama ne çalacağınız hakkında bir fikriniz yok mu? Gündemdeki hit şarkıları, en doğru şekilde bir araya getirerek, partiye en uygun modu yakalamak oldukça zor olabiliyor.


Spotify Party’nin sunduğu, tempoları birbirine çok uygun şarkıları profesyonel olarak bir araya getiren listeler tam da size göre! Kutladığınız ne olursa olsun, Spotify Party’de size uygun liste bulunuyor.

Çalmaya Başlayın!  Başarılı DJ ve yapımcı Diplo’nun hazırladıklarından, popüler parti şarkılarından oluşanlara kadar, uzmanlar tarafından hazırlanan pek çok listeden biri ile partinizi başlatın.

Adeta bir DJ gibi çalın! – Tempoları birbiri ile uyumlu şarkıların profesyonelce bir araya getirilmesi sayesinde, her şarkı bir öncekinin ardından adete akacak ve böylece müzik hiç duraksamayacak.

Uygun modu yakalayın! – Sakin akşam yemeklerinden çılgın dans gecelerine kadar farklı pek çok modu yakalamanız mümkün. Ayrıca yeni “Çalma Sırası” özelliği ile müziği kesmeden listelerde değişiklik yapabilirsiniz.

1450335273_1450270779partyscreenshot3.png

Spotify, özel olarak tasarlanmış 120’nin üzerinde şarkıyı içeren orijinal içerik için Diplo ile çalıştı. Bir parti için en önemli konunun doğru müzik listesi olduğunu belirten Diplo, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Doğru müziği araştırıp bulmak ne kadar eğlenceli olsa da, oldukça fazla çaba ve zaman gerektiriyor. Spotify Party, sunduğu listeler ile sizi bu zahmetten kurtarıyor.”

Spotify Party, bugün itibariyle, Android ve iOS kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Yeni orijinal içerikler ise yolda, yani parti daha yeni başlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.