Mobil

Spotty ile Spotify'ın tasarımında değişiklik yapın

Jailbreak'li iOS cihazlar için Spotty ismindeki Tweak sayesinde Spotify daha kullanışlı hale geliyor. Spotty ile Spotify'ın arayüzünü daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Spotty ile Spotify'ın tasarımında değişiklik yapın

Geçtiğimiz aylarda iOS platformundaki uygulamasını OTA üzerinden güncelleyerek yepyeni bir arayüze sahip olan Spotify, bu yeni arayüzünü kısa bir süre önce de Android platformuna sunmuştu. Ancak Spotify'ın yeni tasarımında yine de bazı eksiklikler böyle olsa daha iyi olurdu denilen noktalar bulunuyordu.

Jailbreak'li iOS cihazlar için geliştirilen Spotty isimli Tweak sayesinde Spotify'ın arayüzünde değişiklikler yaparak, uygulamayı daha kullanışlı hale getirebiliyorsunuz.

Bildiğiniz gibi Spotify listelerinde albüm, şarkı ve sanatçı ismi yer alıyor. Spotty Tweak'i ise bunların yanına bir de albüm kapağı görselini ekleyerek; kullanıcıların dinlemek istedikleri şarkıya kolayca ulaşmasını sağlıyor.

iOS 9 yüklü cihazlarda çalışan Spotty uygulamasını Cydia'dan ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

1480939885_spotify.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.