Mobil

Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta

Özel cihaz tasarımlarıyla bilinen bir tasarımcı, yeni iPhone modelleri ile karşımızda. İşte o modeller!

Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta

Apple'ın efsane ismi Steve Jobs anısına tasarlanan iPhone 12 modelleri görücüye çıkıyor. Elbette fiyat skalası beklentilerin çok üzerinde.

Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta - Resim : 1Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta - Resim : 2

Çeşitli cihazların birinci sınıf özelleştirmeleriyle tanınan Caviar, bu tarihi iPhone 12 Pro Jobs 4 (ayrıca bir iPhone 12 Pro Max sürümü de mevcut) ile kutluyor. Tasarım, iPhone 4'ten esinlenmiş ancak 12 serisinin en son teknolojisine sahip.

Sınırlı sayıda özel Apple tasarımları!

Gold sürümü ise 18 ayar altından yapılmış ve arkasına sertleştirilmiş titanyumdan imal edilmiştir. Bu sürüm 9.000 doların biraz altında başlıyor.

Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta - Resim : 3Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta - Resim : 4

En ucuz versiyonu (6.500 dolardan başlayan fiyatlarla), yine titanyumdan (bu sefer Apple logosu dahil) yapılan Jobs 4 Black.

Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta - Resim : 5Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta - Resim : 6

Steve Jobs 1 adlı ek bir sürüm daha var. Tamamen titanyum bir arka panele sahip, ancak alt kısım çift tonlu bir kaplama için karartılmış - orijinal iPhone'a geri dönüş. Bu da 7.000 dolardan başlıyor.

Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta - Resim : 7Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta - Resim : 8

Her versiyondan sadece 10 adet yapılacağını unutmayın.

Şirket ayrıca 30 çift özel New Balance 991 spor ayakkabı satıyor. Bunların içinde  ünlü “Farklı Düşün” sloganıyla titanyum bir plaka var. Spor ayakkabı çifti 1.830 dolar.

Steve Jobs hayranlarına özel iPhone 12 modelleri satışta - Resim : 9

Görünüşe göre, New Balance spor ayakkabılar Steve Jobs'un favorileriydi. Efsaneye göre, Jobs'un giydiği belirli tasarım, New Balance'ın başkanı Jim Davis'e gönderdiği bir eskizden yola çıkarak yapılmıştı.

Yorumlar
💎G@kko💎
Sitiv Jobs delmidi dünyaya bu apili bela edip fiyatların şişmesine sebep olan, sebep olana kalmaya belekim
Cevapla
G@kko ya cevap
Malmısın kardeşim iki kelimede bir yanlış yazmayı nasıl becerdin
Steve Jobs Bugünleri Görseydi
Steve jobs mezarında ters dönmüştür şu tasarımlara bak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.