Mobil

Steve Jobs’un iPhone üzerindeki etkisi devam edecek!

Apple, yetkilisi iki nesil sonraki iPhone modellerinin Steve Jobs tarafından tasarlandığını belirtti.

Steve Jobs’un iPhone üzerindeki etkisi devam edecek!

Steve Jobs kuşkusuz Apple için çok şey demekti. Teknoloji dünyasının çılgın insanı Jobs, geliştirdiği hamle ile 2007’den bu yana mobil dünyasına yön verdi. iPhone, her ne kadar dokunmatik erkanlı ilk telefon olmasa da, söz konusu ekran hassasiyeti ve uygulama mağazası olunca, iPhone’un her açıdan birçok gelişimin öncüsü olduğunu kabul edebiliriz.

Steve Jobs sonrası Apple’ın sürekli olarak kan kaybettiği ve yenilikçi kimliğinden uzaklaştığı iddia edilirken, Apple temsilcisi Michael Foulkes, San Francisco savcısı George Gascon ile görüşürken farkında olmadan mı yapıldı bilinmez ama önemli bir detayı paylaştı. Foulkes, iPhone 5’ten sonraki iki iPhone modelinin de Steve Jobs tarafından tasarlandığını altını çizdi. Söz konusu değerlendirmeye baktığımızda iPhone 5 ile büyüyen ekranın aslında bir Steve Jobs projesi olduğunu söyleyebiliriz.
1364952418_archimedes3543853540610x436.jpg

Michael Foulkes ve San Francisco savcısı George Gascon arasında yapılan görüşmenin asıl sebebi ise son dönemde artış gösteren iPhone modellerin sürekli çalınması. Bölgede çalınan telefonların yarısından fazlasını iPhone modelleri oluştururken, ikili arasında bu konu hakkında fikir alışveriş yapılmış. Yeni süreçte çalınan telefonların çalışmasını engelleyen bir sistemi iPhone telefonlarda görebiliriz. Oldukça zahmetli olan bu işlem için Apple cephesinde çalışmalar her an başlayabilir.

Yorumlar
cano
dogru obur tarafta tasarim yapiyor ve gonderiyor
Cevapla
Misafir
Nasilda yalan ama. Steve jobs iphone 5'i bypass mi gecmis yani. satislari ve pazar payi kuculunce nasilda yalanlara basvuruyorlar.
Cevapla
sireno
yiğidi öldur ama hakkını yeme derler Steve Jobs kendi kurduğu şirketten yani apple den kovuldu sonra apple düşüşe geçti apple yaptığı hatanın farkına vardı ve Steve Jobs un kurduğu şirketleri pixsar next computeri satın aldı ve Steve Jobssu tekrar applenin başına geçirdi ipot la yükselişe geçdi ipod touch la devrim yaptı ipod touch eline alan herkes keşke bu telefon olsa dediler ve Steve Jobs bunu farketti ve ilk ıphone cıkartı ilk telefonu motorola yaptı ama teknolojiyi bu seviyeye getiren Steve Jobs tur
Cevapla
OSMAN
Apple in IPhone 5 i Tasarim-Sik Cep telefonu Altin kanunlari -ele yatim,ice,hafif Isletim sistemi-iOS
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.