Mobil

Stok HTC One, ilk aşamada sınırlı sayıda olacak!

Android'in saf haliyle çalışacak HTC One, gelecek talebe göre üretim kapasite arttırılacak.

Stok HTC One, ilk aşamada sınırlı sayıda olacak!

Google I/O etkinliğinde stok Android ile çalışan Galaxy S4 sonrası gözler diğer üreticilere çevrilmişti. Android tarafında Galaxy S4’ün en önemli rakibi olarak görülen HTC One için de benzer bir yapılanmanın içerisine girileceği anında dillendirilmeye başlandı. HTC kaynakları söz konusu durumu yalanlasa da, iddia gün geçtikçe daha da fazla gündeme gelmekte.

HT One Mini, daha büyük ekranlı HTC One T6 ve stok Android ile çalışan üç farklı seçeneğin daha ilerleyen dönemlerde kullanıcılara sunulması bekleniyor. Pocket-Lint kaynaklarına göre stok Android ile çalışan HTC One üretilecek, ancak piyasaya sınırlı sayıda sunulacak.
1369805163_htconestockandroid.jpg

Sitenin iddiasına göre Tayvanlı üreticinin ilk aşamada sınırlı sayıda telefonu kullanıcıların beğenisine sunarak kamuoyu yoklaması yapacak ve telefonun gördüğü ilgiyle beraber satış rakamları da arttırılacak.  İlk etapta bahsi geçen rakam ise 50 bin olarak telaffuz ediliyor.

Yaz döneminde resmiyet kazanması beklenen telefonun Android dünyasına nasıl bir soluk getireceği merak konusu.

Yorumlar
ss
süper olur yapmalı
Cevapla
misafir
asil simdi s4 ile yarisacak bir telefon oldu
Cevapla
Misafir
Yakisir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.