Mobil

SwiftKey yeni özellikler ile güncellendi!

SwiftKey'in yeni güncellemesi ile uygulamaya Araç Çubuğu, Yapışkanlari ve Koleksiyonlar gibi önemli yeni özellikler ekleniyor. İşte güncellemenin detayları.

SwiftKey'e yepyeni özellikler geldi

Microsoft tarafından Nisan 2016’da satın alınan SwiftKey, bugün yepyeni bir güncelleme ile karşımıza çıktı. SwiftKey 7.0 sürümü ile uygulamanın tasarımında yeni özelliklere bağlı olarak bir takım değişiklikler yapılıyor. Peki, güncelleme ile gelen yenilikler neler?

Yeni güncelleme ile SwiftKey, varolan Merkez (Hub) özelliğini Araç Çubuğu ile değiştiriyor. Araç Çubuğu özelliği Android ve iOS’te sözcük tahmin çubuğunun solundaki ‘+’ işaretine dokunarak açılabiliyor ve hâlihazırda sık kullanılan özelliklerin yanı sıra, çeşitli yeni özelliklere de hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlıyor.

SwiftKey 7.0 güncellemesi ile yazılıma eklenen özelliklerden birisi de Yapışkanlar; bu özellik mesajlara kişisel bir hava katmayı sağlıyor.Sistemde yüklü olan bazı yapışkanlar gönderilmeden önce düzenlenebilirken, Microsoft’un özel yapışkan paketleri de yakında kullanıma açılacak.

SwiftKey yeni özellikler ile güncellendi! - Resim : 1

Düzenlenen Yapışkanlar istendiğinde kayıt edilebiliyor. Araç Çubuğu’ndaki iğne simgesine dokunarak erişilebilen Koleksiyonlar altında depolanan Yapışkanlara sonradan erişmek mümkün. Koleksiyonlar, kişiselleştirilmiş ve favori yapışkanları depolamak için uygun bir alan sağlarken, düzenlenmiş fotoğrafların ve medya dosyalarının da sonradan birçok uygulama içinde kullanılabilmesine aracılık ediyor.

SwiftKey yeni özellikler ile güncellendi! - Resim : 2

Yorumlar
Serkan
E bu zaten BİP de de vardı..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.