Mobil

Switchr ile Android'de swipe keyfini yaşayın!

Cihazlarınızda uygulamalar arası geçiş yapabileceğiniz akıcı bir arayüze sahip Switchr karşınızda!


Android platformuna yeni ilave edilen Switchr, XDA geliştiricilerinden Mohammad Abid'e ait. İyi tasarlanmış, özellik dolu ve kusursuz şıklığı ve mükemmellik ile çalışan görevler arasında geçiş sağlayan basit ama pratik bir uygulamadır. İşlevsellik olarak uygulamalar arası sürükleme ile geçiş sağlayabilen akıcı tarzı ile seçtiğiniz uygulamaları çalıştırma, kapatma veya kısayol eklemek gibi eylemlerle geçişler yapabiliyorsunuz.

 1382553058_nexusae07thumb5.png1382553175_nexusae08thumb4.png

Uygulamamızın ücretsiz sürümü yanında ücretli bir sürümü de bulunuyor. Pro sürümünde tüm ayarları, her yönlü özelleştirmeyi sizin özgürlüğünüze bırakıyor. istediğiniz gibi siyah ve beyaz listeler oluşturmak, sınırsız çalışan görevleri göstermek, ve çok daha fazlasına izin veriyor.

Ücretsiz sürümü pro sürümünün yanında kısıtlı kalıyor fakat bu yönü ile de size kolaylıklar sağlayabilir. Dilerseniz Switchr-Task Switcher için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için alttaki Google Play Store bağlantısını kullanabilirsiniz.

Google Play Store-Switchr

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.