Mobil

Tanıtıma dakikalar kala sızdırıldı! Karşınızda iPhone 12 modelleri!

Apple'ın yeni iPhone modelleri tanıtıma dakikalar kala tüm hatlarıyla ortaya çıktı. İşte detaylar.


Akıllı telefon pazarındaki öncü isimlerden biri olan Apple bu akşam önemli bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte yeni iPhone modelleri tanıtılacak. Apple bu yıl geçtiğimiz yıllardan farklı olarak 4 farklı iPhone ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkacak.

Bu akşamki etkinlikte iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modelleri görücüye çıkacak.

Yaklaşık olarak 1 yıldır yeni iPhone modelleri ile ilgili pek çok sızıntıya tanıklık ettik. Fakat artık iPhone 12 modellerinin tanıtılmasına sayılı dakikalar kaldı. Dolayısıyla bu akşam bu sızıntılardan ne kadarının doğru olduğunu da öğrenmiş olacağız.

Tanıtıma dakikalar kala sızdırıldı! Karşınızda iPhone 12 modelleri!

Tanıtıma daha aylar varken ortaya atılan ve pek çok kaynak tarafından da desteklenen bir iddia vardı. Çentik boyutunun iPhone 12 ile birlikte küçülecek olması. Lakin bu iddianın yapılan son sızıntıyla birlikte tamamen asılsız olduğu da ortaya çıktı.

Az önce yani yeni iPhone modellerinin tanıtımına dakikalar kala yeni bir sızıntı daha gerçekleşti. Bu sızıntı ile birlikte yeni iPhone modellerinin tasarımları da gün yüzüne çıkmış oldu. Bahse konu sızıntıya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görüldüğü üzere iPhone 12 modellerinde de çentik boyutu değişmiyor. Ayrıca çok önceden belirtilen kareli hatları da net bir şekilde görebiliyoruz. Bu tasarım son olarak iPhone 5s modelinde tercih edilmişti. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.